M.Stankevičius pelnė įvartį "Serie B" © Eurofootball.lt
Antrą pergalę išvykoje iškovojo antroje pagal pajėgumą Italijos "Serie B" lygoje rungtyniaujanti "Brescia" ekipa, kuriai nugalėti pirmenybių autsaiderę "Arezzo" komandą padėjo pirmuoju įvarčiu šį sezoną pasižymėjęs lietuvis Marius Stankevičius.

"Brescia" klubą 12-ojo čempionate turo rungtynėse svečiuose į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Marekas Hamsikas, o antrąjį įvartį po pertraukos 68 minutę įmušė 25 metų Lietuvos rinktinės žaidėjas Marius Stankevičius.

Po šios pergalės, kuri buvo vos antroji per pastarąsias aštuonerias rungtynes, "Brescia" su 19 taškų dalinasi 7-9 vietas su "Triestina" ir "Bologna" komandomis.

Lygoje pirmauja po 22 taškų surinkęs "Napoli", kuris minimalia persvara namuose įveikė "Bologna" ekipą, ir pirmadienį išvykoje prieš "Mantova" žaisianti "Piacenza".

3-5 pozicijas su 21 tašku dalinasi ilgametis Italijos čempionas Turino "Juventus". Šį sezoną į žemesnę lygą išmesta "Senoji senjora" svečiuose sužaidė lygiosiomis su "Albinoleffe", o rungtynes baigė dešimtyje be iš aikštės 24 minutę pašalinto vartininko Gianluigi Buffono.