M. Pochettino: „Pirmajame kėlinyje darėme per daug klaidų“ © AFP nuotr.

Londono „Chelsea“ antradienį netikėta nesėkme pradėjo Anglijos lygos taurės pusfinalio seriją su „Middlesbrough“. „Aristokratai“ „Championshipo“ komandai išvykoje nusileido minimaliu rezultatu 0:1 ir atsakomosiose rungtynėse turės bandyti panaikinti varžovų pranašumą.

Po pralaimėjimo „Chelsea“ strategas Mauricio Pochettino akcentavo padarytas klaidas ir teigė, kad sužaista tik pirmoji pusfinalio serijos dalis.

„Labai nesunku paaiškinti tai, kas įvyko. Pirmajame kėlinyje darėme per daug klaidų ir už tai buvome nubausti. Sukūrėme pakankamai progų patys, tačiau nesugebėjome jų išnaudoti.

Antrajame kėlinyje dominavome, tačiau trūko progų. Aišku, privalome atiduoti pagarbą ir „Middlesbrough“ už puikų žaidimą.

Tai buvo tik pirmoji pusfinalio dalis, po kurios pralaimime 0:1. Po dviejų savaičių bandysime pakeisti pusfinalio eigą ir žengti į finalą“, – kalbėjo M. Pochettino.