Lygos taurė: Londono ir Liverpulio klubai nelengvai žengė į kitą etapą © Action Images via Reuters nuotr.

Baigėsi trečiasis Lygos taurės etapas.

„Everton“ kiek netikėtai svečiuose 2:1 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus.

Unai Emery auklėtiniai rungtynėse atrodo kiek vangiai, o tuo pasinaudoję „Everton“ futbolininkai smogė pirmajame kėlinyje – tikslus buvo Jamesas Garneris.

50-ąją minutę Dominicas Calvertas-Lewinas padvigubino rezultatą po „Villa“ klaidos gynyboje. Rungtynių gale šeimininkai dar sušvelnino rezultatą, tačiau išlyginamojo įvarčio nerado.

„Arsenal“ išvykoje 1:0 palaužė „Brentford“ ekipą po Reisso Nelsono įvarčio.

Į kitą etapą pateko ir kiti du Londono klubai: „Fulham“ 2:1 įveikė „Norwich City“ ekipą, o „West Ham“ išvykoje 1:0 nukovė „Lincoln City“ komandą.

Tuo tarpu „Liverpool“ 3:1 nugalėjo „Leicester City“, nepaisant ankstyvo praleisto įvarčio prieš „Championship“ lyderius. „Raudonųjų“ gretose pasižymėjo Cody Gakpo Dominik Szoboszlai'us bei Diogo Jota.

„Blackburn Rovers“ 5:2 „Cardiff City“

„Bournemouth“ 2:0 „Stoke City“