Londono "Chelsea" futbolininkai - Anglijos FA taurės savininkai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Londono "Chelsea" futbolininkai iškovojo antrąjį sezono trofėjų Anglijos FA taurės turnyro finale minimaliu rezultatu 1-0 įveikę "Portsmouth" vienuolikę.

Visas rungtynes dominavę Carlo Ancelotti auklėtiniai per pirmąsias 45 minutes net 5 kartus sudrebino vartų konstrukciją, tačiau įvarčio įmušti nesugebėjo.

56 minutę sėkmė nusišypsojo "Portsmouth" ekipai, kuomet brazilas Juliano Belletti baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Aruną Dindanę ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, tačiau savo šansu nepasinaudojo Kevinas Prince'as Boatengas.

"Neįmuši tu - įmuša tau" - ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino dar kartą, mat 59 minutę baudos smūgiu "mėlynuosius" į priekį išvedė rezultatyviausias šio sezono Anglijos "Premier" lygos žaidėjas Didieras Drogba.

Susitikimo pabaigoje "Chelsea" saugas Frankas Lampardas galėjo užtvirtinti savo komandos pergalę, tačiau taip pat nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Londono "Chelsea" 1 - 0 "Portsmouth"
59' [1 - 0] Didier Drogba

56' Kevin Prince Boateng ("Portsmouth") nerealizavo 11 m. baudinio
88' Frank Lampard ("Chelsea") nerealizavo 11 m. baudinio