Londone – „Tottenham“ sugrįžimas ir „Chelsea“ išplėštos lygiosios prieš „Brentford“ © AFP nuotr.

„Premier“ lygos popietės rungtynėse – net du Londono derbiai.

Viename iš derbių „Tottenham“ po sunkios kovos 3:1 palaužė „Crystal Palace“ ekipą.

Pirmieji į priekį įsiveržė „Crystal Palace“ futbolininkai. 59-ąją minutę nuostabų baudos smūgį realizavo Eberechi Eze.

77-ąją minutę prasidėjo „Tottenham“ sugrįžimas. Tikslus buvo Timo Werneris. Už kelių minučių galva tiksliai smūgiavo baudos aikštelėje pozicinės atakos metu atsidūręs Cristianas Romero, o viską galiausiai užbaigė Son heung-Mino įvartis.

„Chelsea“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Brentford“ ekipa.

Pirmajame kėlinyje Nicolasas Jacksonas vedė „aristokratus“ į priekį, tačiau Wissos ir Roerslevo įvarčiai po pertraukos persvėrė rezultatą visiškai į kitą pusę. Bent lygiąsias ir tašką svečiams išgelbėjo Axelis Disasi.

„Fulham“ 3:0 „Brentford“

„Newcastle“ 3:0 „Wolves“

„Everton“ 1:3 „West Ham“