Liverpulio derbyje - lygiosios © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje vyks devynerios 26-ojo turo rungtynės. Vienas mačas jau pasibaigė - intriguojantis Liverpulio klubų derbis "Anfield" stadione tarp nesutaikomų priešų "Liverpool" ir "Everton" baigėsi taikiai 0-0.

"%c00045" 0 - 0 "%c00051"

"Liverpool" visas rungtynes ilgiau kontroliavo kamuolį ir jau rungtynių pradžioje pelnė įvartį - Craigas Bellamy sužaidė sienele su Dirku Kuytu kairiajame krašte ir pasiuntė kamuolį į Timo Howardo vartus, tačiau šoninis arbitras užfiksavo nuošalę. Vartų sargas iš JAV turėjo vargo ir kiek anksčiau, tačiau vargais negalais sugebėjo atremti pavojingą Peterio Croucho smūgį iš maždaug 7 metrų.

Visgi sutankintoje ir darniai veikusioje "Everton" gynyboje spragų šeimininkams ieškoti sekėsi sunkiai. Tiesa, 30-ąją minutę Xabi Alonso privertė griebtis už galvų visus "Liverpool" gerbėjus, galingu smūgiu iš 25 metrų sudrebindamas vartų skersinį.

Įdomu tai, jog geriausią šansą rungtynėse pelnyti įvartį turėjo ne šeimininkai, o svečiai - 59 minutę po tikslaus Joleono Lescotto perdavimo Andrew Johnsonas suklaidino gynėją ir liko praktiškai vienas prieš Jose Reiną, tačiau vartininkas koja atmušė toli gražu ne patį geriausią smūgį anglo karjeroje.

Besibaigiant rungtynėms "raudonieji" keliskart desperatiškai bandė išplėšti tris taškus, tačiau visos jų pastangos buvo bevaisės - abu Liverpulio klubai pasidalino po tašką.