"Liverpool" sutriuškino "Man City", Šiaurės Londono klubai prie lyderio nepriartėjo (VIDEO)

Trečiadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės penkios 28-ojo turu rungtynės.

"Anfield" stadione už skaudų pralaimėjimą Anglijos lygos taurės finale "Liverpool" siekė atsirevanšuoti prieš "Manchester City" ekipą. Revanšas - itin saldus: "raudonieji" rezultatu 3-0 sutriuškino svečius iš Mančesterio.

Per visą susitikimo laiką Manuelio Pellegrini auklėtiniai buvo bedantys. "Miestiečiai" sugebėjo atlikti vos tris smūgius link vartų, o "Liverpool" pasinaudojo varžovų neužtikrintumu.

34-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Adamas Lallana, pasižymėjęs po Jameso Milnerio perdavimo. Patarasis už septynių minučių leido Jurgeno Kloppo auklėtiniams įgyti dviejų įvarčių pranašumą.

Galutinį žodį 57-ąją susitikimo minutę tarė Roberto Firmino. "Liverpool" su 41 tašku kyla į aštuntąją poziciją ir yra sužaidęs rungtynėmis mažiau, o tuo tarpu "Man City" sunkina savo situaciją kovoje dėl didžiojo ketverto.

Dėl lyderio pozicijos visą sezoną kovojanti Londono "Tottenham" ekipa nepasinaudojo puikia proga susilyginti taškais su "Leicester City". Mauricio Pochettino auklėtiniai krito prieš Londono "West Ham".

Savo žiūrovus nuliūdino ir kita Šiaurės Londono komanda. "Arsenal" patyrė pralaimėjimą prieš "Swansea" ir mažina savo šansus po daug metų triumfuoti Anglijos pirmenybėse.

Sunkią pergalę "Old Trafford" stadione iškovojo "Manchester United". 83-ąją minutę tikslus Juano Matos smūgis nulėmė "raudonųjų velnių" pergalę prieš "Watford". "Man Utd" po sėkmingų rungtynių susilygino taškais su "Man City", bet pastarieji vis dar yra sužaidę maču mažiau.

"Liverpool" 3 - 0 "Man City"
34' [1 - 0] A. Lallana
41' [2 - 0] J. Milner
57' [3 - 0] R. Firmino

"Man Utd" 1 - 0 "Watford"
83' [1 - 0] J. Mata

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8335416" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Arsenal" 1 - 2 "Swansea"
15' [1 - 0] J. Campbell
32' [1 - 1] W. Routledge
74' [1 - 2] A. Williams

"Stoke City" 1 - 0 "Newcastle"
80' [1 - 0] X. Shaqiri

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=o4DwXvBHsyH6ua5k" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>

"West Ham" 1 - 0 "Tottenham"
7' [1 - 0] M. Antonio