„Liverpool“ sutalžė „West Ham“ bei žengė į Lygos taurės pusfinalį © Reuters nuotr.

„Liverpool“ gali susigrąžinti prieš du metus laimėtą trofėjų.

Vieną geriausių sezono pasirodymų surengęs Mersisaido klubas Lygos taurės ketvirtfinalyje 5:1 sutriuškino „West Ham“ komandą.

Pirmajame kėlinyje „Liverpool“ pasižymėjo tik kartą, tačiau nei karto neleido varžovams smūgiuoti. 28-ąją minutę tikslus buvo Dominikas Szoboszlai'us.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino Curtisas Jonesas. Kėlinio viduryje pasižymėjo ir Cody Gakpo.

77-ąją minutę Jarrodas Bowenas puikiu įvarčiu šiek tiek sugrąžino intrigą, tačiau „West Ham“ gynyba toliau braškėjo. Rungtynes galiausiai uždarė Mohamedas Salah ir Jonesas, kuris pelnė dar vieną įvartį.

Po šio mačo bus ištraukti Lygos taurės pusfinalio burtai, kuriame yra „Chelsea“, „Fulham“, „Liverpool“ bei „Middlesbrough“.