"Liverpool" savo žiūrovų akivaizdoje nepaliko vilčių "Leicester" ekipai (VIDEO)

19 valandą 30 minučių Anglijos "Premier" lygoje įvyko aštuntoji 4-ojo turo dvikova.

"Anfield" stadione akis į akį susitiko "Liverpool" ir "Leicester City" futbolininkai. Titulą ginančios "lapės" praėjusio sezono pergalių recepto atrasti negali - išvykoje patirtas pralaimėjimas rezultatu 1-4.

13-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė puolėjas Roberto Firmino. 31-ąją minutę Jurgeno Kloppo auklėtiniai įgijo jau dviejų įvarčių pranašumą, kai po Danielio Sturridge'o perdavimo taiklus buvo Sadio Mane.

Vis dėlto svečiams iš Lesterio 38-ąją susitiko minutę pavyko sugrąžinti intrigą. "Liverpool" saugo Lucaso, šioje dvikovoje žaidusio centro gynėjo pozicijoje, klaida pasnaudojęs Jamie Vardy nuginklavo Simoną Mignolet ir rezultatas tapo 1-2.

"Leicester City" klubo nelaimei, "Liverpool" antrajame kėlinyje tokių klaidų nebedarė ir dar du įvarčiai padėjo pasiekti triuškinantį rezultatą. Pergalę užtvirtino Adamo Lallanos ir to pačio R. Firmino įvarčiai.

"Liverpool" su 7 taškais rikiuojasi penktoje pozicjoje, o jau antrąjį pralaimėjimą patyręs Lesterio klubas turnyrinėje lentelėje rikiuojasi vos 15-oje pozicijoje.

"Liverpool" 4 - 1 "Leicester City"
13' [1 - 0] R. Firmino
31' [2 - 0] S. Mane
38' [2 - 1] J. Vardy
56' [3 - 1] A. Lallana
89' [4 - 1] R. Firmino