"Liverpool" nusileido "Stoke" ekipai (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Prieš savaitę iškovojusi įtikinamą pergalę prieš Anglijos "Premier" lygoje pirmaujančius Londono "Chelsea" futbolininkus vėl į nesėkmių ruožą sugrįžo "Liverpool" ekipa.

Savaitės viduryje praradę du taškus rungtynėse prieš "Wigan", šiandien "raudonieji" išvykoje neatsilaikė prieš "Stoke" - mačas baigėsi rezultatu 2-0 šeimininkų naudai.

Nesėkminga diena buvo ir Mančesterio klubams, kurie nesugebėjo įveikti Birmingamo komandų, - "Aston Villa" - "Man Utd" dvikovoje teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo lygiąsias 2-2, o "Man City" ir "Birmingham" susitikimas baigėsi be įvarčių.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 4-2 įveikė "Blackburn" vienuolikę ir pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

"Man Utd" 2 - 2 Birmingamo "Aston Villa"
72' [1 - 0] A. Young (iš 11 m. baudinio)
76' [2 - 0] M. Albrighton
81' [2 - 1] F. Macheda
85' [2 - 2] N. Vidic

"Man City" 0 - 0 "Birmingham"

"Newcastle" 0 - 0 Londono "Fulham"

Londono "Tottenham" 4 - 2 "Blackburn"
16' [1 - 0] G. Bale
42' [2 - 0] R. Pavlyuchenko
66' [3 - 0] P. Crouch
73' [4 - 0] G. Bale
77' [4 - 1] D. Dunn
87' [4 - 2] G. Givet

32' R. Pavlyuchenko ("Tottenham") nerealizavo 11 m. baudinio

Londono "West Ham" 0 - 0 "Blackpool"

"Wigan" 1 - 0 "W.B.A."
70' [1 - 0] V. Moses

"Wolves" 2 - 3 "Bolton"
1' [0 - 1] R. Stearman (į savus vartus)
62' [0 - 2] J. Elmander
67' [0 - 3] S. Holden
69' [1 - 3] K. Foley
77' [2 - 3] S. Fletcher

"Stoke" 2 - 0 "Liverpool"
56' [1 - 0] R. Fuller
90' [2 - 0] K. Jones

90' iš aikštės pašalintas Lucas ("Liverpool")