Anglija – EURO 2020 finale © AFP nuotr.

Trečiadienio vakarą paaiškėjo antroji EURO 2020 finalo dalyvė.

Ja tapo Anglijos nacionalinė rinktinė, kuri po pratęsimo rezultatu 2:1 palaužė Daniją.

Pirmojo mačo įvarčio teko laukti iki 30-osios minutės, kuomet danus į priekį išvedė baudos smūgį fantastiškai realizavęs Mikkelas Damsgardaas.

Vis tik anglai rezultatą išlygino 39-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Danijos kapitonas Simonas Kjaeras.

Antrajame kėlinyje aikštėje gerokai solidžiau atrodė anglai, tačiau danai atsilaikė gynyboje ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Lemiama pratęsime tapo 104-oji minutė, kai į danų vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Nors Harry Kane'as baudinio nerealizavo, pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir išvedė savo komandą į priekį.

Kaip paaiškėjo vėliau, tas įvartis ir atvėrė anglams pergalę į finalą, kuriame jų laukia Italijos iššūkis.