Ligue 1: "Bordeaux" bando neatsilikti nuo lyderių © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijoje buvo sužaistos trys paskutinės 3-ojo turo rungtynės, kuriose netrūko gražių įvarčių bei įtampos.

Antrąją pergalę sezone iškovojo ir prie lyderių "Lyon" bei "Masrseille" priartėjo praėjusių metų vicečempionas "Bordeaux", namuose 2-0 įveikęs naujoką "Nantes". Būtent šios trys ekipos ir yra laikomos pagrindinėmis pretendentemis kovoje dėl šių metų aukso. Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 5-ąją ir 86-ąją minutėmis pelnė Fernando Cavenaghi ir Fernando.

Dramatišką pergalę sekmadienį iškovojo "Rennes" ekipa, 2-1 namuose įveikusi "Lille" klubą. "Lille" pirmavo po 34-ąją minutę pelnyto Yohano Cabaye įvarčio ir kai jau atrodė, kad mačas taip ir baigsis 0-1, jau per teisėjo pridėtą laiką iš pradžių Bruno Cheyrou, o iš karto po to ir Moussa Sow vieną po kito pasiuntė du įvarčius į Lilio ekipos vartus ir išplėšė savo klubui puikią pergalę.

Paskutiniame sekmadienio mače susitiko "Auxerre" ir "Nice" ekipos. Pergalę šventė svečiai iš Nicos, po 29-ąją minutę Alaeddine`o Yahia pelnyto įvarčio išsiveržę į priekį ir pranašumą išlaikę iki mačo pabaigos.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00064" 2 - 0 "%c00066"
5` [1 - 0] Fernando Cavenaghi
86` [2 - 0] Fernando

"%c00067" 2 - 1 "%c00094"
34` [0 - 1] Yohan Cabaye
90` [1 - 1] Bruno Cheyrou
90` [2 - 1] Moussa Sow

"%c00025" 0 - 1 "%c00090"
29` [0 - 1] Alaeddine Yahia