Lietuvos rinktinė sužaidė parodomąsias rungtynes © Eurofootball.lt
Penktadienį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione buvo surengta generalinė Lietuvos rinktinės repeticija prieš mačą su Prancūzija. Lietuviai, pasidalinę į dvi komandas, lyjant lietui ir pučiant stipriam vėjui, varžėsi tarpusavyje parodomajame mače.

"A" rinktinė 4 - 1 "B" rinktinė
15' [0 - 1] Mantas Savėnas (11m.)
20' [1 - 1] Tomas Danilevičius
41' [2 - 1] Edgaras Jankauskas
80' [3 - 1] Mindaugas Kalonas
87' [4 - 1] Andrius Velička

Startinės sudėtys:

"A" Rinktinė: Karčemarskas; Klimavičius, Dedura, Žvirgždauskas, Skerla; Morinas, Miceika, Kšanavičius, Labukas; E.Jankauskas, Danilevičius

(Atsarginiai: Rapalis, A.Jankauskas, Šernas, Velička)

"B" Rinktinė: Grybauskas; Paulauskas, Alunderis, Mikuckis, Ivaškevičius; Lukša, Kučys, Savėnas, Kalonas; Radzinevičius, Beniušis

(Atsarginiai: Šetkus; Kijanskas, Tomkevičius, Lemežis, Mižigurskis)

"B" komanda aktyviau pradėjo rungtynes ir turėjo keletą neblogų progų pasižymėti.

Pirmoji realesnė galimybė buvo sukurta 10-ą minutę, kuomet "B" rinktinės žaidėjas Mindaugas Kalonas smūgiu į apatinį vartų kampą bandė nuginkluoti Žydrūną Karčemarską. Tačiau pagrindinis mūsų vartų sargas sužaidė puikiai ir pirštų galais nukreipė kamuolį į kampinį.

14-ą minutę tiksliai sužaidė "Ekrano" duetas: Mantas Savėnas iš aikštės gilumos puikiai perdavė kamuolį į kairįjį kraštą, ten nuo gynėjų pabėgęs, labai aktyviai pirmajame kėlinyje žaidęs Gediminas Paulauskas įsiveržė į baudos aikštelę, kur buvo neleistinai sustabdytas priešininkų komandos gynėjų. Rungtynių teisėjas Nerijus Dunauskas skyrė 11 metrų baudinį į "A" komandos vartus.

M,Savėnas buvo tikslus, ir 15-ą minutę rezultatas tapo 1-0 "B" komandos naudai.

Pirmojoje kėlinio pusėje "A" rinktinė atrodė pasimetusi ir niekaip nesugebėjo rasti kelių priešininkų vartų link.

20-ą minutę po Tomo Danilevičiaus baudos smūgio maždaug iš 30 metrų rezultatas tapo lygus. Kamuolys lėkė į patį vartų vidurį, tačiau šlapioje aikštėje paslydus Pauliui Grybauskui kamuolys įriedėjo į vartus. Tai buvo pirmasis "A" rinktinės smūgis į vartus šiose rungtynėse, po kurio rezultatas tapo lygus - 1-1.

Po šio įvarčio žaidimas išsilygino, akivaizdžios persvaros neturėjo nei viena, nei kita komanda.

41-ą minutę, po įžaisto kampinio ir mūsų antrosios komandos gynėjų klaidų, įvartį į tuščius vartus iš metro atstumo pelnė Edgaras Jankauskas. Rezultatas tapo 2-1 "A" rinktinės naudai.

Jau per pirmojo kėlinio pridėtinį laiką išlyginti rezultatą galėjo Mindaugas Kalonas, tačiau jo smūgį iš dešiniojo krašto atrėmė puikiai žaidęs Ž.Karčemarskas.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo pasikeitusiomis sudėtimis. "A" komandoje vietoj E.Jankausko aikštėje pasirodė Andrius Velička. Į pagrindinę rinktinę taip pat buvo perkelti M.Savėnas, G. Paulauskas, M.Kalonas ir Tomas Radzinevičius. Per antrąją rungtynių dalį aikštėje pasirodė beveik visi į rungtynes kviesti futbolininkai.

Antrajame kėlinyje abi komandos galėjo pasižymėti, tačiau rezultatas išliko nepakitęs iki 80 minutės, kai po efektingo prasiveržimo kairiuoju kraštu, suklaidinęs du žaidėjus, M. Kalonas įmušė trečiąjį "A" rinktinės įvartį. 3-1.

87-ą minutę, po tikslaus T.Radzinevičiaus perdavimo iš krašto, Andrius Velička, suklaidinęs Ernestą Šetkų, įmušė ketvirtąjį įvartį ir padėjo tašką šiose parodomosiose rungtynėse. "A" rinktinė, kaip ir turėtų būti, šventė solidžią pergalę rezultatu - 4-1.

Savaitgaliui Lietuvos rinktinė grįžta į Vilnių, kur surengs dar dvi rytines treniruotes, o pirmadienio ryte išskrenda į Nantą žaisti 2008 metų Europos čempionato atrankos rungtynių prieš Prancūziją.