Lietuvos ir Latvijos jaunimo rinktinės išsiskyrė taikiai © Eurofootball.lt
Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė per ketverias rungtynes prieš Latvijos bendraamžius išsiskyrė taikiai - kaip ir prieš tris mėnesius Kaune, antrasis mačas tarp dviejų komandų Rygos "Keižameržso" sporto komplekse baigėsi lygiosiomis.

U-21 Latvija 1 - 1 Lietuva U-21
13' [1 - 0] Vitalijs Smirnovs
82' [1 - 1] Žilvinas Banys

72' Aleksandrs Vlasovs (Latvija) pašalintas iš aikštės

Lapkritį jaunimo ekipos du kartus susikovė Lietuvoje ir tada vieną mačą [link="http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=7789"]laimėjo svečiai[/link] iš Latvijos, o kitas [link="http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=7808"]baigėsi lygiosiomis[/link]. Šį kartą lietuviams išvykoje pavyko pasiekti [link="http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=8702"]revanšą rezultatu 2-1[/link], tad ketvirtajame mače pagaliau galėjo paaiškėti kas stipresnis.

Vis dėlto ir šios rungtynės, kurios iš Rygos Olimpinio sporto centro buvo nukeltos į "Keižameržso" kompleksą, baigėsi lygiosiomis.

Pirmieji į priekį išsiveržė latviai - įvartį 13 minutę vartininkui atmušus kamuolį prieš save pelnė Vitalijus Smirnovas, kuris pasižymėjo ir tarpusavio dvikovoje lapkritį.

Tačiau 72 minutę už paskutinęs vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų vartininkas Aleksandras Vlasovas, ir svečiams pasinaudojus kiekybine persvara iki mačo pabaigos likus 8 minutėms rezultatą išlygino saugas Žilvinas Banys.