LFF taurė: "Banga" neatsilaikė prieš "Nevėžį"

Šeštadienį "Banga" 1:2 nusileido Kėdainių "Nevėžiui" ir pasitraukė iš 2016 metų Taurės turnyro.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) - Nevėžis (Kėdainiai) 1:2 (1:0).
Teisėjas - E.Gaigalas.
Įvarčiai: 43 min. K.Urbaitis (Banga); 51 min. E.Kugys, 61 min. NN (Nevėžis).

"Bangos" sudėtis: M.Galdikas, S.Urbys, M.Bitinas, A.Ivanauskas, M.Gudauskas, A.Bačanskis, K.Urbaitis, A.Butkus, E.Drąsutis (73' P.Lotužys), G.Žukauskas, A.Staponka. Atsargoje liko: K.Smilingis, I.Jurgutis, M.Lukas, J.Skuodas, Š.Skulskis, H.Vaineikis.

Puikiai pirmąjį kėlinį žaidusi "Banga" klydo tik pačiu paskutiniu momentu - kai jau reikėdavo nukreipti kamuolį į vartus. Dviejų puikių progų neišnaudojo A.Staponka, iš arti nepataikė G.Žukauskas. Jau pirmajame kėlinyje svečiai vos nenubaudė gargždiškių už taip švaistomas galimybes - 29 minutę po tolimo kėdainiečio smūgio M.Galdikas lietė kamuolį, o šis atsimušė į skersinį.

Visgi baigiantis kėliniui "Bangai" pavyko savo žaidybinę persvarą paversti įvarčiu - po gražios kombinacijos K.Urbaitis tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą - 1:0.

Taip pat smagiai pradėjusi antrąjį kėlinį "Banga" atsidūrė besivejančių vaidmenyje po dviejų klaidų. 51 minutę svečiai pasinaudojo nesuderintais veiksmais gynyboje ir vienas prieš M.Galdiką iššokęs E.Kugys atstatė pusiausvyrą. 61 minutę pakėlus kampinį "Bangos" baudos aikštelėje kilo sumaištis ir svečiai smūgiu iš arti persvėrė rezultatą - 1:2.

Per likusį laiką svečiai užtikrintai gynėsi ir "Banga" tik tolimais smūgiais tikrino "Nevėžio" vartų sargo budrumą. Išlaikę įgytą persvarą kėdainiečiai gavo bilietą į Taurės turnyro ketvirtfinalį.