„Bayer“ futbolininkai sezono starte rezultatyviai palaužė „RB Leipzig“ © AP nuotr.

Karštose rungtynėse sezoną atsidarė Lėverkuzeno „Bayer“, kurie 3:2 nugalėjo „RB Leipzig“ komandą.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, o pirmąją rimtesnę progą susikūrė Leipcigo komandos atstovas Benjaminas Henrichsas, kuris atliko smūgį iš toli ir privertė padirbėti J. Hradecky.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 24-tą minutę, kai po nesėkmingo „RB Leipzig“ kamuolio įžaidimo aikštės šeimininkai pasinaudojo klaida. Baudos aikštelėje puikiai susitvarkęs kamuolį naujokas Victoras Boniface atliko perdavimą Jeremy Frimpongui, kuris paliktas laisvas nuginklavo vartininką.

35-tą minutę „Bayer“ ekipa padvigubino persvarą, kai po J. Hofmanno pakelto kampinio įvartį galva pelnė Jonathanas Tahas.

Prieš kėlinio pabaigą rezultatą sušvelnino Dani Olmo, kuris po pakelto kampinio būdamas visiškai laisvas smūgiavo galva ir nuginklavo „Bayer“ vartų sargą.

Antrąjį kėlinį aktyviai pradėjo „Bayer“ futbolininkai, kurie jau 47-tą minutę susikūrė idealią progą, bet Florianas Wirtz‘as ja nepasinaudojo.

63-ąją minutę „Bayer“ futbolininkai išbėgo į kontrataką ir po idealaus J. Frimpongo perdavimo, nuostabiu smūgiu įvartį pelnė F. Wirtz.

Po standartinės situacijos, 70-tąją minutę, galutinėje atakos stadijoje kamuolys atsirado priešais vartus ir Loisas Openda sumažino „Leipzig“ ekipos atsilikimą.

Iškart po pelnyto įvarčio tas pats L. Openda nepasinaudojo dvejomis šimtaprocentinėmis progomis, vienoje nepataikė į kamuolį, o kitoje pataikė į virpstą.

„Stuttgart“ 5:0 „Bochum“

„Hoffenheim“ 1:2 „Freiburg“

„Augsburg“ 4:4 „Monchengladbach“

„Wolfsburg“ 2:0 „Heindenheim“