Viltys gyvos: sunkiai rungtynes pradėjęs „Žalgiris“ į Vilnių parsiveža tik minimalų deficitą © E. Žaldario nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose UEFA Europos lygos lemiamo atrankos etapo pirmosiose rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje rezultatu 0:1 nusileido Razgrado „Ludogorets“ vienuolikei.

Rungtynes šeimininkai pradėjo tiesiog puikiai. Jau 2 rungtynių minutę „Ludogorets“ pelnė vienintelį rungtynių įvartį, kai apmaudžiai kamuolį į savus vartus pasiuntė Ivanas Tatomirovičius.

Pirmojoje rungtynių pusėje Razgrado ekipa visiškai kontroliavo rungtynių eigą ir turėjo itin pavojingų progų padvigubinti savo persvarą, tačiau komandos į rūbinę išėjo žalgiriečiams atsiliekant vienu įvarčiu.

Antrame kėlinyje žaidimas apsilygino, o Vladimiro Čeburino auklėtiniai susikūrė vieną itin grėsmingą progą rezultatui išlyginti. Deja, Renano Oliveiros smūgį iš artimo nuotolio paskutiniu momentu užblokavo oponentų gynėjas.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Kazlauskas pridėto laiko metu prieš save išvydo raudoną kortelę, tad atsakomosiose rungtynėse „Žalgiris“ turės verstis be lietuvio paslaugų.

Atsakomosios rungtynės vyks rugpjūčio 25 dieną, 19:00 valandą, LFF stadione.