Leipcige – dar viena dramatiška „Bayer“ pergalė © Reuters nuotr.

Lėverkuzeno „Bayer“ Vokietijoje toliau pirmauja ir tai daro dramatiškais būdais.

Po praeito savaitgalio dramos, šįkart jos vėl netrūko – Xabi Alonso auklėtiniai išvykoje 3:2 įveikė „RB Leipzig“ futbolininkus.

„RB Leipzig“ sužaidė puikų pirmą kėlinį. 7-ąją minutę Xavi Simonsas nuostabiu įvarčiu išvedė šeimininkus į priekį. Jie galėjo ne kartą pirmoje pusėje ir dvigubinti rezultatą, tačiau „Bayer“ atsilaikė.

Iškart po pertraukos „Bayer“ lygino rezultatą – įvartį sukombinavo gynėjai Alejandro Grimaldo ir Nathanas Tella, kuris aikštėje pakeitė susižeidusį Jeremie Frimponą.

Lėverkuzeno ekipa iškart perėmė iniciatyvą, tačiau greita „RB Leipzig“ kontraataka baigėsi Loiso Opendos įvarčiu – 2:1.

Jonathanas Tah po kampinio lygino rezultatą. Rungtynių pabaigoje atrodė, kad paskutinis rungtynių švilpukas lems lygiąsias, tačiau „Leipzig“ sužaidė neužtikrintai po dar vieno standarto. Laisvas Piero Hincapie nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė pergalę „Bayer“ ekipai.

Miuncheno „Bayern“ kol kas negali pavyti Lėverkuzeno ekipos.