La Liga: "Valencia" pergalė bei dar viena "Real" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį vėlai vakare buvo sužaistos trejos Ispanijos čempionato ("La Liga") trečiojo turo rungtynės. Barselonoje užfiksuota turbūt pirmoji naujojo sezono staigmena - Karališkasis Madrido "Real" klubas 0-1 nusileido praėjusiame sezone vos iškritimo iš aukščiausiosios lygos išvengusiems "Espanyol" futbolininkams, kurie po šios pergalės tapo Ispanijos čempionato lyderiais.

Barselonos "%c00102" 1 - 0 Madrido "%c00003"
41' [1 - 0] %p01337

Barselonoje vyko gan chaotiškos rungtynės. Jau 31-ą minutę šeimininkai turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau Raulis Tamudo nesugebėjo realizuoti 11-os metrų baudinio. Tačiau "Espanyol" į priekį išsiveržė dar už dešimties minučių po Maxi Rodriguezo smūgio. 50-ą rungtynių minutę teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į "Espanyol" vartus, tačiau šįkart pasižymėti nepavyko brazilui Ronaldo.

74-ą minutę raudona kortelė buvo parodyta "Real" naujokui Walteriui Samueliui, o jau per pridėtą rungtynių laiką iš aikštės už žaidimą alkūne buvo išvarytas Michelis Salgado. Verta paminėti, kad šiose rungtynėse teisėjas viso parodė 7-ias geltonas bei dvi raudonas korteles.

Šias rungtynes nuo atsarginių žaidėjų suolelio iki 55-os rungtynių minutės stebėjo karališkojo klubo žvaigždė Davidas Beckhamas, vėliau pakeitęs Juanfraną. Manoma, kad ekipos treneris anglo į aikštę nuo rungtynių pradžios neleisti nusprendė dėl jo prasto pasirodymo trečiadienį vykusiose Čempionų Lygos rungtynėse su Leverkuzeno "Bayer", kurias "Real" pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 0-3.

"%c00004" 3 - 1 San Sebastiano "%c00091"
37' [1 - 0] %p01430
51' [2 - 0] %p01430
72' [3 - 0] %p00191
83' [3 - 1] %p02547 (11-os metrų baudinys)

Kitose vakar vykusiose rungtynėse Ispanijos čempionės titulą ginanti "Valencia" net 3-1 įveikė San Sebastiano "Real Sociedad" vienuolikę. Šiose rungtynėse "Valencia" ir toliau terorizavo priešininkus savo naujuoju ir, regis, puikiai veikiančiu ginklu - smūgiais galva.

Vakarykštėse rungtynėse visi trys įvarčiai buvo įmušti galva, o rungtynių didvyriu tapo italas Marco Di Vaio, kuris, nors ir neišnaudojo kelių progų rungtynių pradžioje, įmušė du įvarčius galva. Po keitimo aikštėje pasirodęs Mista smūgiu galva rezultatą pavertė 3-0.

Paguodos įvartį "Real Sociedad" įmušė po to, kai po keitimo aikštėje pasirodęs "Valencia" naujokas Marcas Caneira ranka sustabdė Karpino smūgiuotą kamuolį ir teisėjas po diskusijų su žaidėjais skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo šiemet į Ispaniją sugrižęs Mikelis Arteta. Pastaruosius kelis metus Glazgo "Rangers" klube žaidusiam Artetai tai buvo pirmasis įvartis sugrįžus į Ispaniją. "Valencia" pergalę kiek apkartino ekipos žvaigždės Pablo Aimaro trauma, kurios rimtumas bus nustatytas atlikus reikiamus tyrimus.

Pamplonos "%c00018" 3 - 2 Sevilijos "%c00097"
33' [0 - 1] %p01473
53' [1 - 1] %p00642
63' [1 - 2] %p01232
70' [2 - 2] %p01473 (į savo vartus)
82' [3 - 2] %p01218

Trečiosiose šeštadienio rungtynėse be pralaimėjimų kol kas žaidžianti Pamplonos "Osasuna" 3-2 įveikė Sevilijos "Real Betis" ekipą, nors permainingose rungtynėse buvo pralaiminčiųjų vietoje net du kartus. Pergalingą įvartį 82-ą minutę įmušė "Osasuna" naujokas Savo Miloševičius, kuriam tai buvo net ketvirtas įvartis per trejas "La Liga" rungtynes.

Šiandien bus žaidžiami likę septyni susitikimai. Įdomiausios rungtynės turėtų vykti Madride, kur vietos "Atletico" priims "Barcelona" ekipa.