L. Messi vėl atvedė "Barca" į pergalę prieš "Atletico", "Real" pasiekė sensacingą pergalę Viljarealyje (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos penkerios intriguojančios 24-ojo turo rungtynės.

"Vicente Calderon" stadione susitiko du šalies grandai - Madrido "Atletico" prieš "Barcelona". Pirmajame kėlinyje slunkiai žaidę katalonai antrajame kėlinyje sugebėjo pranokti varžovus ir iškovoti pergalę rezultatu 2-1.

Diego Simeone auklėtiniai nuo pat susitikimo pradžios rodė solidesnį žaidimą nei jų varžovai ir kėlė pavojų Marco-Andre ter Stegeno ginamiems vartams.

25-ąją minutę galingą smūgį iš toli atliko Antoine'as Griezmannas, tačiau į jį sėkmingai reagavo vartų sargas. "Rojiblancos" visą pirmąjį pusvalandį spaudė varžovus ir neleido jiems sukurti jokių pavojingų progų.

Vis dėlto pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą katalonai pradėjo žaisti agresyviau ir galėjo pasiekti netikėtą įvartį, tačiau po pirmųjų 45 minučių rezultatas buvo 0-0.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo kur kas lygesnis, o "Barca" su kamuoliu atrodė solidžiau. 64-ąją minutę buvo pasiektas pirmasis įvartis, kai po sumaišties baudos aikštelėje Rafinha pirmasis prišoko prie kamuolio ir išvedė svečius į priekį.

Atrodė, kad svečiai iš Katalonijos sostinės yra pajėgūs išlaikyti įvarčio įgytą pranašumą, bet Diego Godinas 70-ąją minutę nubraukė visas varžovų pastangas gynyboje - urugvajietis pasižymėjo po kampinio.

Pirmajame kėlinyje daug jėgų paaukoję "Atletico" futbolininkai rungtynių pabaigoje ėmė strigti, o tuo pasinaudojo "Barca" - 86-ąją minutę Lionelis Messi antruoju bandymu nuginklavo Janą Oblaką, o katalonai džiaugėsi sunkia pergale rezultatu 2-1.

Pergalę iškovojusi "Barcelona" su 54 taškais sugrįžo į antrąją poziciją ir išsaugojo taško atsilikimą nuo lyderių.

Dar kitose rungtynėse Barselonos "Espanyol" pranoko Pamplonos "Osasuna", Bilbao "Athletic" - "Granada" ekipą, o "Gijon" ir Vigo "Celta" pasidalino po tašką.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Madrido "Real" išvykoje susikovė su šį sezoną geriausiai "La Liga" pirmenybėse besiginančia "Villarreal" ekipa. Antrajame kėlinyje pasipylė įvarčiai, o "submarinai" iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir apmaudžiai nusileido "baltiesiems".

Pirmajame kėlinyje Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai buvo bedantys, o "Villarreal" dominavo su kamuoliu. Vis dėlto nei vieniems,nei kitiems įvarčio pasiekti nepavyko ir kova persikėlė į antrąją rungtynių pusę.

"Submarinai" antrajame kėlinyje nebuvo nusiteikę juokauti ir 50-ąją minutę įsiveržė į priekį, o jau po šešių minučių Cedricas Bakambu padvigubino prašaumą iki dviejų įvarčių.

Po netikėto smūgio "Real" trauktis kur nebeturėjo ir intrigą šioje dvikovoje sugrąžino puikus Garetho Bale'o įvartis 64-ąją minutę. "Baltieji" įgavo pasitikėjimo, o 74-ąją minutę jau sulaukė progos realizuoti 11 metrų baudinį, kai teisėjas užfiksavo Bruno žaidimą ranka, nors epizodas sukėlė daug kalbų.

Cristiano Ronaldo koja nesudrebėjo ir portugalas išlygino pranašumą. Netrukus Z. Zidane'as į aikštę leido Alvaro Morata, kuris 83-ąją minutę po Marcelo perdavimo išplėšė sensacingą pergalę rezultatu 3-2.

"Real" po pergalės išsaugojo lyderio poziciją ir dar turi rungtynes atsargoje.

"Atletico" 1 - 2 "Barcelona"
64' [0 - 1] Rafinha
70' [1 - 1] D. Godin
86' [1 - 2] L. Messi

"Espanyol" 3 - 0 "Osasuna"
17' [1 - 0] F. Caicedo
46' [2 - 0] J. Jurado
90+1' [3 - 0] G. Moreno
27' Oier ("Osasuna") pašalintas iš aikštės
29' F. Caicedo ("Espanyol") nerealizavo 11 m. baudinio

"Athletic" 3 - 1 "Granada"
11' [1 - 0] M. Susaeta
14' [1 - 1] M. Carcela-Gonzalez
33' [2 - 1] Lekue
69' [3 - 1] M. San Jose

"Gijon" 1 - 1 "Celta"
49' [1 - 0] M. Gomez (11 m. baudinys)
75' [1 - 1] I. Aspas
74' J. Mere ("Gijon") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 2 - 3 "Real Madrid"
50' [1 - 0] M. Trigueros
56' [2 - 0] C. Bakambu
64' [2 - 1] G. Bale
74' [2 - 2] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
83' [2 - 3] A. Morata