K.Sarsanija: toliau čempionate bus dar įdomiau

Klaipėdos „Atlanto“ ekipa išsklaidė Vilniaus „Žalgirio“ nenugalimumo mitą ir tapo „SMScredit.lt A lygos“ čempionato lydere.

Atlantiečių treneris Konstantinas Sarsanija dėkojo savo treniruojamiems futbolininkams už puikią kovą, tačiau apgailestavo dėl praleisto įvarčio susitikimo pabaigoje.

„Labai įtemptos, lygios rungtynės abejoms komandoms. Atkarpomis „Žalgiris“ turėjo pranašumą, atkarpomis – mes. Pirmame kėlinyje turėjome momentą, kai iš tuščių vartų kamuolį išmušė „Žalgirio“ gynėjas.

Esame fiziškai gerai pasiruošę, antrame kėlinyje komanda pasirodė stipresnė, įmušė du įvarčius, kartą varžovus gelbėjo vartininkas. Manau, kad pergalė – užtikrinta. Sveikinu vaikinus, sirgalius, kurie šauniai palaikė komandą. Smagu žaisti esant tokiai atmosferai.

Žaidė dvi geros komandos, o toliau čempionate bus dar įdomiau. Antrame kėlinyje turėjome pranašumą, jį pavertėme įvarčiais. Man labai liūdna, kad praleidome įvartį septintą pridėto laiko minutę.

Liūdina trauma – gal ne itin rimta, bet puolėjas Abdoulas Sylla išvyko į ligoninę. Įtariame, jog jam lūžo šonkaulis. Nesinori, kad tai pasitvirtintų, bet netenkame futbolininkų“, – nuogąstavo K. Sarsanija. 

Vos tris įvarčius šiame sezone praleidęs Povilas Valinčius išskyrė puikią komandos gynybą ir tikisi, jog Klaipėdos klubas iki sezono pabaigos neužleis pirmos vietos turnyro lentelėje: „Rungtynės – labai kovingos. Manau, mes primetėme didesnę kovą, laimėjome daugiau dvikovų ir dėl to laimėjome. Kaip bebūtų keista, vartuose šalau. Labai gerai visa komanda sužaidė gynyboje ir darbo neturėjau. Niekada nemalonu praleisti įvartį, ypač paskutinėmis sekundėmis. Nėra ko labai džiaugtis – dar tik čempionato pradžia. Malonu būti pirmoje vietoje, stengsimės joje išbūti iki čempionato galo.“ 

Straipsnio įvertinimas: 3 0
 • Saunuolis

  Sarsanija saunuolis!!!

  • +2
 • Saunuolis

  Sarsanija saunuolis!!!

  • +2
 • Saunuolis

  Sarsanija saunuolis!!!

  • +2

Kitos naujienos