K.Sarsanija: "Svarbu neatsilikti nuo pirmosios vietos"

Pirmąją nesėkmę savo žiūrovų akivaizdoje patyręs Klaipėdos „Atlantas“ nesugebėjo pasiekti revanšo rungtynėse prieš Marijampolės „Sūduvą“. Pralaimėję „SMScredit.lt A lygos“ I rate, uostamiesčio futbolininkai vėl buvo privesti pripažinti suvalkiečių pranašumą - 1:2 (0:0).

Pasak „Atlanto“ vyr. trenerio Konstantino Sarsanijos, dvikova buvo pralaimėta per porą minučių praradus koncentraciją.

„Apmaudu buvo pralaimėti šias rungtynes. Apmaudu, nes pagal žaidimą, galvoju, jas turėjome laimėti, bet ne visada taip būna. „Sūduva“ buvo kantrūs, gynėsi, stengėsi kontratakuoti ir viena tokia ataka pavyko, po jos iš karto kita, o mes praradome koncentraciją. Turėjome didelį pranašumą pirmajame kėlinyje, gerus momentus, kurių neišnaudojome. Kai neįmuši tu, įmuša tau“, - sakė treneris, pripažindamas, kad komandai trūko traumuotų krašto gynėjų, o juos pakeitę žaidėjai nėra pilnaverčiai keitimai.

Stratego nuomone, per paskutines tris rungtynes praleisti septyni įvarčiai yra daug, todėl statistika kalba pati už save ir klubas nebuvo pasiruošęs tam, kad nėra kuo pakeisti traumuotų gynėjų.

„Mes pakeitėme žaidimo stilių ir šiuo metu labiau atakuojame, todėl visos komandos prieš mus žaidžia griežtai nuo gynybos. Taip žaidė „Trakai“, šiandien - ir „Sūduva“. Reikia neprarasti koncentracijos, o čia dar yra problemų, kadangi vaikinai nėra pratę, kad prieš juos žaistų kitaip. Patyrę varžovų žaidėjai surado momentus įmušti. Tai akcentuosime. Svarbiausia, kad padarytume tinkamas išvadas, tinkamai dirbtume ir viskas bus gerai“, - kalbėjo K.Saranija.

Pasak trenerio, dar liko daug rungtynių. Svarbu susikoncentruoti ties savo rungtynėmis, pastebėti silpnąsias žaidimo vietas ir jas ištaisysi. Komandai gali tekti pakeisti ir sudėtį, kadangi yra žaidėjų, kurie nesilaiko disciplinos aikštėje, todėl bus suteiktas šansas kitiems.

„Mums svarbu neatsilikti nuo pirmosios vietos. Žiūrime į priekį, o ne atgal. Dėl vietos trejetuke kovos keturios komandos, visos dar praras taškų, todėl mūsų užduotis prarasti jų kuo mažiau“, - komandos užduotį akcentavo K.Sarsanija.

Paklaustas apie rungtynėse debiutavusį Pascalį Feindouno, treneris pabrėžė neeilines saugo galimybes, tačiau pripažino, kad jis šiuo metu dar nėra įsitraukęs į komandos žaidimą gynyboje, todėl žaisti nuo pirmųjų minučių negali ir aikštėje pasirodys tik tada, kai „Atlantui“ reikės stiprinti žaidimą, o tikrąją naudą duos ateityje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos