„Kauno Žalgirio“ futsal klube – garsiojo Cacau sūnus Ricardo © JumpStory nuotr.

Iki šiol šią vasarą dėmesį praėjusio sezono futbolininkų išsaugojimui skyrusi „Kauno Žalgirio“ futsal ekipa turi ir pirmą ateinančio sezono naujoką.

Prie Lietuvos čempionų prisijungė dar vienas brazilas – juo tapo vieno garsiausių pasaulyje salės futbolo trenerių Cacau sūnus Ricardo.

Skirtingai nei anksčiau klube rungtyniavę brazilai, 23-ejų Ricardo į Kauną atvyks jau turėdamas patirties Europos salės futbole.

Dar 2016-aisiais futbolininkas atvyko į Čekiją ir prisijungė prie Chrudimo „Era-Pack“ klubo, su kuriuo tapo šalies čempionu ir iškovojo taurę.

Kitais metais legionierius persikėlė į tos pačios šalies Prahos „Sparta“ klubą, o sezoną užbaigė „Lucenec“ klube Slovakijoje. Iki 2020-ųjų ten rungtyniavęs Ricardo taip pat tapo ir šios šalies čempionu.

Paskutiniu metu gerais gynybiniais sugebėjimais, driblingu ir aikštės matymu pasižymintis atletas žaidė Vengrijoje, Budapešto „Ujpest“ klube, kuriame per dvejus metus tapo vienu iš komandos lyderių. Per 56 rungtynes talentingas futbolininkas pelnė net 33 įvarčius.

„Kiekvieną naują futbolininką atidžiai analizuojame, tad Ricardo nebuvo jokia išimtis. Jis yra kilęs iš futbolu gyvenančios šeimos, jo tėvas yra garsus treneris Cacau, su kuriuo mes puikiai sutariame. Tiesa, mūsų sprendimu pakviesti šį žaidėjai tai neturėjo jokios įtakos. Neabejojame, kad jis puikiai pritaps prie mūsų komandos ir pridės mums tam tikrų dalykų, kurių neturime. Galime atskleisti, kad žaidėjas mūsų klubą pasirinko net ir atmetęs pasiūlymus su geresnėmis sąlygomis – jis mato, kad čia yra puiki vieta tobulėti ir demonstruoti gerą žaidimą, Jo rezultatai praeityje patys kalba už save, nepaisant to, kad jam tik 23 metai“, – apie pirmą komandos naujoką sakė ekipos sporto direktorius Guilherme Ferreira.

Ricardo prieš „Kauno Žalgirį“ jau yra žaidęs UEFA Futsal Čempionų lygoje, o artėjančiame sezone joje vėl varžysis jau su žaliai baltais marškinėliais.

„Labai džiaugiuosi, kad atvyksiu į Kauną ir tapsiu gerai Europoje žinomo „Kauno Žalgirio“ klubo dalimi. Galite neabejoti – esu pasirengęs atiduoti visas jėgas dėl mūsų užsibrėžtų tikslų“, – Žalgiris.lt sakė brazilas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos