"Kaunas" draugiškame mače nugalėjo "Sūduvą" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vilniuje, "Sportimos" dirbtinės dangos manieže, draugiškame mače susikovė dvi Lietuvos "A lygos" ekipos - čempiono titulą kitą sezoną ginsiantis FBK "Kaunas" bei Marijampolės "Sūduva". Rungtynes minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo kauniečiai.

"%c00030" 1 - 0 "%c00125"
55' [1 - 0] Ričardas Beniušis

"Kaunas": Malinauskas (Stonys); Bagužis, Radžius (A.Sanajevas), Kunevičius; Mendy, Bartkus (T.Kijanskas), Kvaratskhelia, Kižys, Manchkava (Papečkys); Pehlič (Grigalevičius), Beniušis

"Sūduva": S.Klevinskas (Padimanskas); Milevskiy, Leimonas (Mačiulis), M.Skinderis, Sobol; G.Juška, Litvinas (G.Slavickas), Miklinevičius, G.Grigas, D.Maciulevičius; Dyone

"Kaunas" perėmė iniciatyvą nuo rungtynių pradžios, tačiau nepaisant turėtų progų įmušti jiems nesisekė. Geriausią galimybę iš žaidimo turėjo vienas prieš vieną išbėgęs bosnis Edinas Pehličius, tačiau jam nepavyko pergudrauti vartininko Sauliaus Klevinsko.

19 minutę šimtaprocentinį šansą Lietuvos čempionų pranašumą paversti įvarčiu turėjo gruzinas Nukri Manchkava, tačiau gynėjui nepavyko realizuoti Edino Pehličiaus uždirbo 11 metrų baudinio - kamuolį atmušė vartininkas S.Klevinskas.

Kėlinio pabaigoje varžovų vartams grasino ir "Sūduva", bet marijampoliečiams paskolinto Gvido Juškos galingą baudos smūgį atrėmė Mindaugas Malinauskas.

Visgi pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis "Kaunas" pasiekė savo - R.Beniušis prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko perdavimą link vartų, tačiau kamuolys perskriejo per Gytį Padimanską ir atsidūrė "Sūduvos" vartų tinkle.

Vėliau komandos apsikeitė pavojingais smūgiais iš tolėliau, bet praleidę kuriozišką įvartį marijampoliečiai taip ir nesugebėjo atsigauti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.