Karštose rungtynėse pergalę šventė Bilbao ekipos futbolininkai © ZUMAPRESS com. nuotr.

Permainingose rungtynėse pergalę šventė Bilbao „Athletic“ futbolininkai, kurie 4:2 nugalėjo Sevilijos „Real Betis“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo šaltu dušu šeimininkams, kurie 2-ąją minutę suklydo gynyboje, o „Real Betis“ puolėjas Willian Jose pasinaudojo situacija ir pelnė įvartį.

Netrukus, jau 10-ąją minutę Sevilijos klubo naujokas Isco po nuostabios atakos gražiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padidino komandos persvarą.

26-ąją minutę po puikios brolių Williamsų kombinacijos Nico Williamsas atsidūrė vienas prieš vartus ir „Real Betis“ vartininkas prasižengė. Teisėjas po VAR peržiūros neužfiksavo nuošalės taisyklės pažeidimo ir skyrė baudinį, kurį realizavo Mikelis Vesga.

45-ąją minutę „Real Betis“ gynėjai prasižengė prieš Nico Williamsą, o po VAR peržiūros teisėjas skyrė baudinį, kurį antrą kartą sėkmingai realizavo Mikelis Vesga.

Per pridėtinį laiką pirmajame kėlinyje po grubių „Real Betis“ gynėjų klaidų Bilbao ekipos futbolininkai pasinaudojo proga ir Gorka Guruzeta išvedė šeimininkus į priekį.

84-ąją minutę Unai‘us Gomezas pataisė komandos draugo smūgį pelnydamas ketvirtąjį įvartį ir taip įtvirtino šeimininkų pergalę.