Karaliaus taurė: "Barca" sutriuškino "Espanyol", "Athletic" parodė charakterį (VIDEO)

Ispanijoje trečiadienį prasidėjo Karaliaus taurės aštuntfinalio etapas, kuriame sužaistos pirmosios šešerios rungtynės.

Turnyro čempionai "Barcelona" futbolininkai "Camp Nou" stadione susigrūmė su to pačio miesto komanda Barselonos "Espanyol". Aršūs "Barcos" priešai rungtynių pradžioje įsiveržė į priekį, tačiau šeimininkai nepalūžo ir šventė lengvą pergalę rezultatu 4-1.

"Espanyol" į priekį įsiveržė 9-ąją minutę, tačiau dar iki pirmojo kėlinio pabaigos Lionelis Messi sugebėjo rezultatą pakeisti jų naudai. Antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino Gerardas Pique, o galutinį tašką 88-ąją minutę padėjo Neymaras. Lyg to būtų negana - "Espanyol" mačą pabaigą turėjo užbaigti be dviejų žaidėjų, užsidirbusių raudonas korteles.

Šiame susitikime debiutavo abu "Barcelona" naujokai. Arda Turanas žaidė nuo pat pradžios ir buvo pakeistas 68-ąją minutę, o Aleixas Vidalis į aikštę žengė minutę anksčiau, kai aikštę paliko turkas - 67-ąją.

Kitose rungtynėse taip pat pergales šventė Bilbao "Athletic", "Valencia" ir "Sevilla", o "Mirandes" - La Korunjos "Deportivo" pirmas tarpusavio susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Paskutinėse vakare rungtynėse susigrūmė dvi Madrido ekipos - "Rayo Vallecano" ir "Atletico". Diego Simeone auklėtiniams grįžti su pergale nepavyko ir pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi lygiosiomis 1-1.

"Barcelona" 4 - 1 "Espanyol"
9' [0 - 1] F. Caicedo
13' [1 - 1] L. Messi
44' [2 - 1] L. Messi
49' [3 - 1] G. Pique
88' [4 - 1] Neymar
72' H. Perez ("Espanyol") pašalintas iš aikštės
76' P. Diop ("Espanyol") pašalintas iš aikštės

"Athletic" 3 - 2 "Villarreal"
16' [0 - 1] L. Baptistao
38' [0 - 2] Samuel
54' [1 - 2] I. Williams
68' [2 - 2] A. Aduriz
81' [3 - 2] A. Laporte
87' G. Mario ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Mirandes" 1 - 1 "Deportivo"
25' [1 - 0] A. Ortiz
75' [1 - 1] A. Lopo

"Valencia" 4 - 0 "Granada"
8' [1 - 0] A. Negredo
35' [2 - 0] Rodrigo
63' [3 - 0] A. Negredo (11 m. baudinys)
​83' [4 - 0] A. Negredo (11 m. baudinys)

"Real Betis" 0 - 2 "Sevilla"
13' [0 - 1] M. Krohn-Dehli
49' [0 - 2] G. Krychowiak
82' R. Castro ("Real Betis") nerealizavo 11 m. baudinio
86' A. N'Diaye ("Real Betis") pašalintas iš aikštės

"Rayo Vallecano" 1 - 1 "Atletico Madrid"
35' [1 - 0] N. Martinez
67' [1 - 1] S. Niguez