K.Boulahrouzas išsinarino petį © Eurofootball.lt
Olandijos nacionalinės rinktinės ir Anglijos „Premier“ lygos čempionų Londono „%c00042” klubo gynėjas Khalidas Boulahrouzas (%p04382) šeštadienį vykusiose Futbolo Asociacijos (FA) Taurės aštuntfinalio varžybose prieš „Norwich“ išsinarino petį ir pasak trenerio Jose Mourinho, iš rikiuotės turėtų iškristi „netrumpam laikui“.

25-erių metų žaidėjui tai buvo pirmosios rungtynės „mėlynųjų“ sudėtyje po šešių savaičių pertraukos, kai sausio 2-ąją dieną vykusiame „Premier“ lygos mače su Birminghamo „Aston Villa“ jis susižeidė kelio raiščius.

Gynėjas, kuris vasarą paliko „Hamburger“ vienuolikę ir atvyko į Londoną, 4-0 „Chelsea“ laimėtose rungtynėse prieš „Norwich“, prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą gindamasis savo baudos aikštelėje nuo priešininkų keliamo kampinio išsinarino petį ir buvo priverstas palikti aikštelę.

„Khalidas Boulahrouzas gali kurį laiką nežaisti“, - po varžybų teigė vyriausiasis „Chelsea“ komandos treneris Jose Mourinho. – „Vienintelis blogas dalykas buvo tas, kad jis patyrė traumą. Po penkių pergalių iš eilės rodos pasitikėjimas sugrįžta ir dėl to aš galėjau leisti penkiems pagrindinės ekipos žaidėjams šiandien pailsėti“.

Rungtynėse nepasirodė Portugalijos nacionalinės rinktinės gynėjas Ricardo Carvalho, legionierius iš Prancūzijos saugas Claude`as Makelele bei Vokietijos rinktinės kapitonas Michaelis Ballackas. Šiek tiek laiko gavo pasireikšti rezultatyviausias komandos žaidėjas Didier Drogba bei saugas Frankas Lampardas, kurie antrojo kėlinio viduryje buvo pakeisti.