"Juventus" neprilygo "Lecce" klubui, "Roma" iššvaistė trijų įvarčių pranašumą Genujoje (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos čempionate sekmadienį sužaistos septynerios rungtynės, o aštuntasis mačas vyks vėlai vakare Lietuvos laiku.

Turino "Juventus" viltys iškovoti vietą Čempionų lygoje patyrė smūgį, kuomet klubas išvykoje 0-2 pralaimėjo tarp autsaiderių žengiančiai "Roma" ekipai.

Praėjusią savaitę Turino komanda įveikė čempioną Milano "Inter", tačiau neišgirdo trenerio Luigi Delneri įspėjimų, jog šios dienos mačas yra dar svarbesnis.

"Juventus" ekipa į nokdauną buvo pasiųsta 11 minutę, kai rankomis už baudos aikštelės ribų sužaidė vartininkas Gianluigi Buffonas. Patyręs futbolininkas mėgino nutraukti Davido Di Michele ataką, bet nepaliko teisėjui kitos išeities kaip tik pašalinti jį iš aikštės.

Nuo to laiko "Lecce" dominavo ir 32 minutę išsiveržė į priekį, kai kamuolį į tinklą išvengęs nuošalės pasiuntė Djamelis Mesbahas.

Antrajame kėlinyje persvarą padvigubino Andrea Bertolacci, ir nors komandų jėgos susilygino - už dvi geltonas korteles buvo išvytas "Lecce" atstovaujantis Giuseppe Vivesas - "Juventus" galėjo patirti dar didesnį sutriuškinimą.

"Lecce" 2 - 0 Turino "Juventus"
32' [1 - 0] D.Mensah
48' [2 - 0] A.BErtolacci

12' iš aikštės pašalintas G.Buffon ("Juventus")
69' iš aikštės pašalintas G.Vives ("Lecce")

Veronoc "Chievo" 1 - 2 "Milan"
25' [0 - 1] Robinho
61' [1 - 1] G.Fernandes
82' [1 - 2] A.Pato

84' iš aikštės pašalintas B.Cesar ("Chievo")

"Fiorentina" 0 - 0 Genujos "Sampdoria"

"Genoa" 4 - 3 "Roma"
6' [0 - 1] P.Mexes
16' [0 - 2] N.Burdisso
51' [0 - 3] F.Totti
52' [1 - 3] R.Palacio
68' [2 - 3] A.Paloschi
74' [3 - 3] R.Palacio
86' [4 - 3] A.Paloschi

90' iš aikštės pašalintas M.Rafinha ("Genoa")

Romos "Lazio" 1 - 0 "Bari"
6' [1 - 0] A.Hernanes

"Parma" 2 - 2 "Cesena"
31' [0 - 1] A.Rosina
64' [1 - 1] H.Crespo (iš 11 m. baudinio)
78' [1 - 2] P.Sammarco
89' [2 - 2] R.Palladino

"Udinese" 0 - 0 "Brescia"

"Napoli" 1 - 0 "Catania"
25' [1 - 0] J.C.Zuniga

11' E.Cavani ("Napoli") nerealizavo 11 metrų baudinio