J. Lasickas Serbijoje pelnė antrąjį sezono įvartį (VIDEO)

Serbijos čempionate patirties besisemiantis saugas Justas Lasickas, kurį FK „Žalgiris“ išnuomojo Belgrado „Zemun“ ekipai, pelnė antrą įvartį šį sezoną.

Vis dėlto 90-ąją minutę tolimu ir efektingu smūgiu pelnytas įvartis futbolininkui daug džiaugsmo nesuteikė, kadangi jo komanda išvykoje net 1:6 (0:4) nusileido kitai to paties miesto ekipai „Voždovac“. J.Lasickas į aikštę buvo išleistas iš karto po pirmo kėlinio.

Su šiomis nesėkmingomis rungtynėmis nutrūko šešių iš eilės nepralaimėtų „Zemun“ mačų serija. Belgrado klubas per 11 rungtynių iškovojo 3 pergales, tiek pat kartų sužaidė lygiosiomis, 4 sykius pralaimėjo, savo sąskaitoje turi 13 taškų bei tarp 16 komandų turnyro lentelėje užima 11-ąją vietą. J.Lasickas šį sezoną Serbijos čempionate sužaidė 9-erias rungtynes, per kurias pelnė 2 įvarčius ir užsidirbo vieną geltoną kortelę.