J. Kloppas: „Nesu matęs kažko panašaus“ © AFP nuotr.

„Liverpool“ ekipa sekamdienį Anglijos „Premier“ lygoje sukūrė stebuklą, kai likusi mažumoje sugebėjo palaužti „Newcastle“ futbolininkus.

„Šarkos“ į priekį išsiveržė 25-ąją minutę, o 28-ąją iš aikštės buvo pašalintas „Liverpool“ kapitonas Virgilas van Dijkas ir atrodė, kad Liverpulio ekipos šansai pakovoti dėl taškų subliuško.

Vis tik mačo pabaigoje aikštėje pasirodęs Darwinas Nunezas pelnė dublį ir išplėšė savo komandai sensacingą pergalę.

Po rungtynių „Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas teigė, kad per savo karjerą jis nėra matęs kažko panašaus ir tikino, kad jo komanda sukūrė didesnį stebuklą, nei 2019 metais panaikintas trijų įvarčių „Barcelona“ ekipos pranašumas UEFA Čempionų lygoje.

„Manau, kad negalime lyginti šito susitikimo su tuometine dvikova su „Barca“. Tuomet mes pralaimėjome išvykoje pirmąsias rungtynes 0:3, tačiau žaidėme fantastiškai ir žinojome, kad namuose turime ginklų prieš „Barcą“.

Rungtynės su „Newcastle“ mums prasidėjo labai prastai. Praleidome įvartį ir netekome Virgilo van Dijko. Tačiau galiu pasakyti, kad po raudonos kortelės pradėjome žaisti daug geriau. Varžovams buvo sunku kažką sukurti.

Pertraukos metu jautėme, kad su sėkmės žiupsneliu galime sukurti kažką ypatingo.

Mums pavyko nuraminti rungtynes, o tada į aikštę žengė Nunezas, kuris surengė fantastišką pasirodymą, kurį vainikavo du įvarčiai.

Per savo karjerą dirbau daugiau nei tūkstantyje rungtynių, tačiau nesu matęs kažko panašaus. Neįtikėtina, kad mums tai pavyko padaryti išvykoje. Tai – ypatingas momentas“, – kalbėjo J. Kloppas.