J. Alba: noriu žaisti "Barcoje" dar ilgą laiką

Nepaisant to, jog šiuo metu yra kiek nusivylęs savo padėtimi, krašto gynėjas Jordi Alba tikina, kad "Barcelona" gretose nori likti dar ilgą laiką.

Ispanijos rinktinės narys šį sezoną prarado garantuotą vietą katalonų startinėje sudėtyje, o viso to fone taip pat sklandė pranešimai apie "Manchester United" susidomėjimą.

Visgi, 28-erių metų futbolininkas pasirodė vakarykštėje "Barcos" dvikovoje su "Espanyol" ir yra pasirengęs kautis dėl vietos aikštėje.

"Aišku, kad kuo daugiau žaidžiu, tuo yra geriau", - kalbėjo Alba. "Mano svajonė visada buvo rungtyniauti čia bei likti "Barcelona" gretose ilgą laiką."

"Mes apie tai nekalbėjome, tačiau futbolininkas visuomet nori žaisti, o aš nežaidžiau tiek, kiek norėčiau."

"Nenoriu ieškoti pasiteisinimų, bet šiuo metu bent jau gaunu žaidybinio laiko ir noriu laimėti "La Liga" bei "Copa Del Rey".

"Kartais tokios situacijos nutinka tik dėl tavo galvos", - pridūrė gynėjas. "Nerungtyniauti man buvo neįprasta, tačiau tai leidžia subręsti ir išmoko labiau vertinti dalykus."

"Sistemos pasikeitimas padarė labai didelę įtaką. Nepaisant to, ar man tai patinka, ar ne, privalau tai priimti."

Alba šį sezoną "La Liga" pirmenybėse sužaidė 23 rungtynes, per kurias pasižymėjo vienu įvarčiu bei penkiais rezultatyviais perdavimais.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...