Įtikinamos "Real" ir "Sevilla" pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijoje buvo žaidžiamos dvejos 11-o turo rungtynės, kuriose įtikinamas pergales iškovojo Madrido "Real" ir "Sevilla", įveikusios atitinkamai Santandero "Racing" ir "Valencia" vienuolikes.

Madride vykusiose rungtynėse Karališkasis klubas nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš 11 vietą užimančių "Racing" futbolininkų ir šventė nesunkią pergalę 3-1.

Karališkasis klubas puikiai pradėjo rungtynes, kai po kampinio jau penktą rungtynių minutę galva įvartį pelnė Ispanijos rinktinės gynėjas Sergio Ramosas. Tačiau "Real" kiek sunkiau sekėsi iki antrojo kėlinio vidurio, kai kontratakoje perdavimo iš brazilo Emersono sulaukė ir varžovų vartininką nuginklavo ispanas Jose Antonio Reyesas.

71 minutę rezultatas tapo triuškinamu, kai "Real" kapitonas Raulis atidavė kamuolį Malio rinktinės saugui Mahamadou Diarra, kuris antruoju bandymu pelnė įvartį.

Nors po penkių minučių argentinietis gynėjas Ezequielis Garay`us puikiu baudos smūgiu sušvelnino rezultatą, tai buvo viskas, ką pavyko padaryti svečiams.

Karališkasis klubas rungtynes baigė dešimtyje, kadangi 88 minutę raudoną kortelę už smūgį alkūne varžovui žaidėjui Vitolo iš aikštės išvarytas buvo ispanas Guti.

Daug aršesnės kovos žiūrovai tikėjosi vėliau vykusiose rungtynėse Sevilijoje, kur šiemet įspūdingai žaidžianti vietos "Sevilla" priėmė taip pat į aukštus apdovanojimus besitaikančią, tačiau pastaruoju metu traumų išretintą "Valencia". Tačiau 45 tūkstančiai stadione susirinkusių žiūrovų aršios kovos neišvydo - jau 17 minutę antrą geltoną kortelę už smūgį alkune prieš save išvydo ir aikštę buvo priverstas palikti savaitės viduryje Ispanijos rinktinėje debiutavęs Davidas Silva. Negana to, po šios pražangos skirtą baudos smūgį maksimaliai išnaudojo šeimininkai, kai gynėjas Julienas Escude iš maždaug 20 metrų stipriu smūgiu nuginklavo Santiago Canizaresą.

Dešimtyje likę svečiai nebesugebėjo pasipriešinti puikiai sustyguotai "Sevilla" puolimo mašinai. Antrajame kėlinyje sužaidus beveik dešimt minučių puikaus perdavimo iš Dani Alveso sulaukė brazilas Luisas Fabiano, pergudravęs du gynėjus ir antrąkart nuginklavęs "Valencia" vartininką.

Likus žaisti mažiau nei 20 minučių rezultatas tapo triuškinamu, kai tolimo Antonio Puertos perdavimo sulaukęs Fredericas Kanoute baudos aikštelėje krūtine susistabdė kamuolį ir dengiamas dviejų gynėjų iš arti pasiuntė jį į vartus.

Rezultatas galėjo būti ir didesnis - kelių progų pasižymėti neišnaudojo Fredericas Kanoute bei Luisas Fabiano.

Svečiams pralaimėjimą dar labiau apkartino rungtynių pabaigoje Ispanijos rinktinės puolėjo Davido Villa`os bei brazilo Edu patirtos traumos. Pastaruoju metu "Valencia" negalėjo pasikliauti net septyniais žaidėjais, besigydančiais įvairias traumas.

Madrido "%c00003" 3 - 1 "%c00005"
5` [1 - 0] Sergio Ramos
58` [2 - 0] Jose Antonio Reyes
71` [3 - 0] Mahamadou Diarra
76` [3 - 1] Ezequiel Garay

88` iš aikštės pašalintas Guti ("Real")

"%c00107" 3 - 0 "%c00004"
19` [1 - 0] Julien Escude
54` [2 - 0] Luis Fabiano
71` [3 - 0] Frederic Kanoute

17` iš aikštės pašalintas David Silva ("Valencia")