Italijos čempionate triuškinanti "Juventus" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos dvejos Italijos "Serie A" pirmenybių XIV turo rungtynės.

Triuškinančią pergalę 4-0 namų stadione iškovojo Turino "Juventus" futbolininkai įveikę "Reggina" vienuolikės pasipriešinimą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 28 minutę - po Pavelo Nedvedo perdavimo pasižymėjo Mauro Camoranesi. "Reggina" turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau Pinto Santoso smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

"Neįmuši tu - įmuša tau" - ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino 44 minutę, kai Amauri padvigubino Turino ekipos pranašumą.

Antrajame kėlinyje "Juventus" pradėjo svečių triuškinimą - 62 mačo minutę po baudos smūgio gynėjas Giorgio Chiellini pelnė trečiąjį įvartį savo komandai.

Tašką šiose rungtynėse padėjo jaunasis "Juventus" talentas Giovinco uždirbęs 11 metrų baudinį, kurį realizavo Alessandro Del Piero.

Kitose šeštadienio rungtynėse "Catania" namuose sužaidė lygiosiomis 1 - 1 su "Lecce" futbolininkais.

Visi šeštadienio rezultatai:

"Catania" 1 - 1 "Lecce"
61' [1 - 0] Michele Paolucci
69' [1 - 1] Jose Ignacio Castillo

Turino "Juventus" 4 - 0 "Reggina"
28' [1 - 0] Mauro Camoranesi
44' [2 - 0] Amauri
62' [3 - 0] Giorgio Chiellini
74' [4 - 0] Alessandro Del Piero (iš 11 metrų baudinio)