Italijoje - suklupo lyderis "Inter" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" čempionate šeštadienio vakarą buvo žaidžiami du XVIII turo susitikimai.

Netikėtai namuose suklupo lyderis Milano "Inter", kuris mačą prieš "Cagliari" baigė lygiosiomis 1-1.

Mačą aktyviau pradėjo šeimininkai, bet nei Cristianas Chivu nei Zlatanas Ibrahimovičius savo šansų neišnaudojo. Šiek tiek vėliau šansą įmušti turėjo ir Luisas Figo, tačiau saugui pritrūko labai nedaug.

Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje "Cagliari" puolėjas Aquafresca atsakė pavojingu bandymu, bet futbolininkui išvesti savo ekipos nepavyko.

53 minutę dar vieno šanso neišnaudojo Z.Ibrahimovičius ir už tai "Inter" žaidėjai buvo nubausti - 65 minutę tas pats Aquafresca išvedė svečius į priekį.

Kiek vėliau "Cagliari" dar turėjo šansą pelnyti ir antrą įvartį, tačiau to jiems padaryti nepavyko. 76 minutę "Inter" pagaliau pavyko rezultatą išlyginti - po Hernano Crespo perdavimo, pasižymėjo Z.Ibrahimovičius.

Mačo pabaigoje abi ekipos dar turėjo šansų pelnyti įvarčius, tačiau jais nepasinaudojo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Kitose dienos rungtynėse "Genoa" namuose užtikrintai 3-0 įveikė "Torino" klubą.

"Genoa" 3 - 0 "Torino"
18`[1 - 0] Giuseppe Biava
48`[2 - 0] Bosko Jankovic
85`[3 - 0] Thiago Motta

"Inter" 1 - 1 "Cagliari"
65`[0 - 1] Robert Acquafresca
77`[1 - 1] Zlatan Ibrahimovic