Italijoje - "Sampdoria" ir "Milan" nesėkmės © Eurofootball.lt
Trečiadienį Italijos "Serie A" čempionate sužaisti devyni V turo mačai.

Į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje bent iki šio vakaro pakilo titulą ginantis Milano "Inter" klubas, namie 3-1 nugalėjęs "Napoli" bei surinkęs 13 taškų.

Dvikovą šeimininkai pradėjo labai sėkmingai - sužaidus vos kiek daugiau nei 2 minutes po kampinio kilusia sumaištimi pasinaudojo ir iš arti kamuolį į tinklą pasiuntė Samuelis Eto'o, o dar po kelių akimirkų sulaukęs Douglas Maicono perdavimo ir išvengęs nuošalės spąstų persvarą padvigubino Diego Milito.

Rungtynių baigtis buvo nulemta 32 minutę, kai po kampinio Lucio galva pelnė trečią įvartį, ir nors "Napoli" dar pirmajame kėlinyje sušvelnino santykį, Milano ekipa šventė įtikinamą pergalę.

Pirmą pralaimėjimą patyrė ir į trečią vietą nukrito Genujos "Sampdoria" su Mariumi Stankevičiumi, išvykoje 0-2 pralaimėjusi "Fiorentina" komandai. Lietuvis rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet buvo pakeistas antrojo kėlinio pradžioje.

Pirmasis įvartis krito 25 minutę - po perdavimo iš krašto galva vartininką nuginklavo Stevanas Jovetičius, - o antrajame kėlinyje taip pat galva persvarą padvigubino Alberto Gilardino. Tai puolėjui buvo 110 įvartis "Serie A" pirmenybėse.

Jau antrąkart suklupo tik 11 pozicijoje žengiantis "Milan" klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 nusileidęs "Udinese" vienuolikei.

Vienintelis tikslus smūgis buvo atliktas 22 minutę - Mauricio Isla prasiveržė dešiniuoju kraštu, suklaidino Massimo Oddo, bet pataikė į virpstą. Nepaisant to, pirmasis prie kamuolio suskubo ir septintą įvartį į savo sąskaitą šį sezoną įsirašė Antonio Di Natale.

Be to, "Milan" dvikovą baigė dešimtyje - mačo pabaigoje dvi geltonas korteles per mažiau nei minutę užsidirbo saugas Mathieu Flamini.

"Udinese" 1 - 0 "Milan"
22' [1 - 0] Antonio Di Natale

84' iš aikštės pašalintas Mathieu Flamini ("Milan")

"Siena" 0 - 0 Veronos "Chievo"

"Palermo" 3 - 3 "Roma"
20' [0 - 1] Matteo Brighi
40' [1 - 1] Igor Budan
44' [1 - 2] Nicolas Burdisso
45' [2 - 2] Fabrizio Miccoli
56' [3 - 2] Antonio Nocerino
88' [3 - 3] Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)

Romos "Lazio" 1 - 2 "Parma"
21' [0 - 1] Valeri Bojinov
42' [1 - 1] Mauro Zarate (iš 11 metrų baudinio)
45' [1 - 2] Nicola Amoruso (iš 11 metrų baudinio)

45' iš aikštės pašalintas Aleksandar Kolarov ("Lazio")

Milano "Inter" 3 - 1 "Napoli"
3' [1 - 0] Samuel Eto'o
5' [2 - 0] Diego Milito
32' [3 - 0] Lucio
37' [3 - 1] Ezequiel Lavezzi

"Fiorentina" 2 - 0 Genujos "Sampdoria"
25' [1 - 0] Stevan Jovetic
66' [2 - 0] Alberto Gilardino

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė iki 52 minutės

"Bologna" 2 - 0 "Livorno"
35' [1 - 0] Daniele Portanova
53' [2 - 0] Marco Di Vaio