Italijoje - "Genoa" ir "Juventus" lygiosios © Eurofootball.lt
Italijos čempionate ketvirtadienį sužaistos paskutiniosios V turo rungtynės, kuriose Turino "Juventus" išvykoje dvikovą su "Genoa" baigė lygiosiomis 2-2.

Šį sezoną pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrę svečiai mačą pradėjo aktyviai ir netrukus tai davė vaisių - 6 minutę po perdavimo iš krašto įvartį pelnė puolėjas Vincenzo Iaquinta.

Kiek vėliau pavojingai smūgiavo Amauri, bet antrasis įvartis krito jau į "Juventus" vartus - galva po Giuseppe Sculli perdavimo pasižymėjo gynėjas Giandomenico Mesto.

Po didžiosios pertraukos Iaquinta dar kartą pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo gynėjo Fabio Grosso nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

75 minutę pirmavo jau "Genoa" - varžovų vartininką nuginklavo po keitimo aikštėje pasirodęs veteranas Hernanas Crespo, o kai jau atrodė, kad Genujos vienuolikė švęs pergalę, Turino komandą išgelbėjo tik kiek daugiau nei 10 minučių žaidęs Davidas Trezeguet.

"Genoa" 2 - 2 Turino "Juventus"
6' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta
31' [1 - 1] Giandomenico Mesto
74' [2 - 1] Hernan Crespo
86' [2 - 2] David Trezeguet