Italijoje - dvejos lygiosios © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos XXIV turo rungtynės.

Jau šešioliktą įvartį šį sezoną pelnęs rezultatyviausias pirmenybių futbolininkas Marco Di Vaio padėjo vienai autsaiderių "Bologna" ekipai išvykoje pelnyti lygiąsias su septintoje vietoje žengiančia "Napoli" komanda.

Italas išlyginamąjį įvartį pelnė 23 minutę, kai pirmasis suskubo prie po Sergio Volpi smūgio atšokusio kamuolio.

Kiek anksčiau neapoliečiai trumpai pirmavo, kai po Germano Deniso perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį į tinklą pasiuntė Christianas Maggio.

Gyvai vykusiame antrajame kėlinyje arčiausiai tikslo buvo "Bologna" saugas Davide Bombardini, sudrebinęs vartų skersinį. Visgi daugiau įvarčių pelnyta nebuvo - vienuolikės pasidalijo po tašką.

"Napoli" prieš sekmadienio dvikovas dalijasi 7 vietą su "Palermo", tačiau viltis prasimušti į kito sezono UEFA Čempionų lygą po truputį blėsta, mat per pastaruosius šešis mačus klubas iškovojo tik du taškus.

Vietos viename Europos taurės turnyrų tikėtis sunku ir Romos "Lazio" komandai, kuri taip pat namie 1-1 sužaidė su trečia nuo galo "Torino" ekipa ir pagaliau nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Svečiai pirmavo, kai pirmojo kėlinio antroje pusėje iš 16 metrų įvartį pelnė saugas Ignazio Abate, bet 75 minutę pusiausvyrą galva atstatė Sebastiano Siviglia.

Romos "Lazio" 1 - 1 "Torino"
36' [0 - 1] Ignazio Abate
75' [1 - 1] Sebastiano Siviglia

"Napoli" 1 - 1 "Bologna"
20' [1 - 0] Christian Maggio
23' [1 - 1] Marco Di Vaio