Italijos futbolas ir vėl apimtas ginčų - šalies organizuotų nusikaltimų padalinys tiria įtariamas sąsajas tarp lošimo bei lažybų bendrovių bei organizuoto nusikalstamumo pasaulio, arba mafijos.

Policija tiria tvirtinimus, jog mačai "Serie-A", "Serie-B" bei "Serie-C" lygose lažybų bendrovėse būdavo nustatyti milžiniškais santykiais, o rungtynės galėdavo būti sutartos.

"Serie-A" rungtyniaujančią "%c00080" ekipą šiuo metu apklausinėja Neapolyje esantis organizuotų nusikaltimų tyrimų padalinys. Teigiama, jog komanda galbūt yra įsivėlusi į šiuos reikalus. Šiame tyrime iš viso minimi net trys šio klubo žaidėjai.

Su šiuo skandalu taip pat siejama dar 10 klubų - "%c00061", "%c00068", "Piacenza", "Ascoli", "Lumezzane", "Sassari", "Taranto", "Catanzaro", "Crotone" bei "Fermana". Be šių klubų bei lažybų kontorų tyrime taip pat minimi ir kai kurie verslininkai.

"Sienos" klubas oficialiai pareiškė, jog šioje visoje istorijoje jie yra auka, bet suspendavo du savo žaidėjus - %p00992 ir %p00998.

"Mes labai ramūs dėl šios situacijos", - teigia ekipos generalinis direktorius Walteris Scapigliati. "Taip yra dėl to, kad mes šiuo atveju esame auka".

Kai kurios šio sezono rungtynės padedant kai kuriems futbolininkams galėjo būti paveiktos iš anksto. Buvo nustatyta virtinė itin įtartinų internetinių lažybų, kurias Italijoje draudžia įstatymas bei machinacijos įprastose lažybų kontorose.

"Piacenza" bei "Ascoli" neigia, kad jų veiklą tiria policija ir kad jie apskritai figūruoja tyrime.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos