Ispanijos nacionalinė futbolo rinktinė, besiruošianti Europos čempionatui Portugalijoje, kurią treniruoja treneris Inakis Saezas, tiki, kad šis Europos čempionatas gali būti išskirtinis.

Savaitgalio spaudoje pasirodė pranešimas, kad Seazas pratęsė sutartį su Ispanijos rinktine dar dvejiems metams. 61-rių treneris prisipažino, kad pasiūlymas treniruoti ispanus, buvo jau lapkritį, kai ispanai kvalifikaciniame etape eliminavo norvegus.

“Aš neabejotinai noriu atnaujinti emocijas ir atnešti komandai pasitikėjimo”, - sako Saezas. “Greitai prasidės svarbios varžybos ir tikiu, kad kiekvienas supras, kokio aukšto lygio varžybose mes dalyvaujam, leiskime žmonėms suprasti, kad aš ateinu dirbti.”

“Komandos stovykloje vyrauja labai puiki atmosfera, – pridūrė Saezas. - Žaidėjų nuotaikos puikios, nėra jokių minčių kad galime pralaimėti, nes yra labai svarbi taisyklė - kai nors vieną kartą pagalvojai, kad gali pralaimėti, tai tu jau pralaimėjai”.

Valencijos klube žaidžiantis Santiagas Canizaresas (%p00004) bus pagrindinis Ispanijos rinktinės vartų sargas. Kažkokiu slaptu būdu išstūmęs savo konkurentą Madrido “%c00003” vartininką Ikera Casillasa (%p00195) iš pagrindinės sudėties.

“Sprendimus visada priima treneris ir niekas kitas, – tvirtina Canizares. - Visos kitos šnekos, tai tik nuomonės, kurios nereikšmingos. Svarbiausias dalykas - tai gerai pasitarnauti komandai”.

Canizaresas tiki, kad vieningumas gali būti raktas į sėkmę. “Yra keletas komandų, kurios galbūt geresnės už Ispaniją, todėl turime labai stipriai dirbti, kad pasiektume savo tikslą, – sako vartininkas. - Galbūt nei vienas nepagalvojo, kad “%c00109” ir “%c00004” ši sezoną pasieks tiek daug, bet užtad žaidėjai tikėjo ir labai stipriai dirbo. Mes taip pat turime dirbti ir pasiekti gerų rezultatų Europos čempionate”.

Ispanijos rinktinė Birželio 5 dieną žais paskutines draugiškas rungtynes prieš Andorą. O žygi Europoje ispanai pradeda rungtynėse prieš Rusiją, birželio 12 dieną.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos