Ispanijos Karaliaus Taurės turnyre - "Barcelona" pergalė © Eurofootball.lt
"Barcelona" ekipa pergalingai pradėjo Ispanijos Karaliaus Taurės (Copa del Rey) turnyro aštuntfinalio etapą - jie pirmame mače, išvykoje 3-1 įveikė Madrido "Atletico" klubą.

Madrido "%c00017" 1 - 3 "%c00006"
11' [0 - 1] Lionel Messi
57' [0 - 2] Lionel Messi ( iš 11 metrų baudinio)
68' [1 - 2] Tomas Ujfalusi
80' [1 - 3] Lionel Messi

56' iš aikštės išvytas Johnas Heitinga ("Atletico")

Pirmasis įvartis krito jau 11 mačo minutę - Lionelis Messi sulaukė savalaikio perdavimo iš Dani Alveso bei puikiu smūgiu nuginklavo "Atletico" vartininką Gregory Coupet.

Po dešimties minučių jau "Barcos" gynėjas Martinas Caceresas galėjo padvigubinti persvarą, tačiau futbolininko smūgis galva praskriejo visai šalia vartų.

Paskui iniciatyva jau perėmė šeimininkai, tačiau Floranas Sinama-Pongole iš pradžių atsidūrė nuošalėje, o paskui Maniche smūgį atlaikė "Barcos" vartų sargas Pinto.

35 minutę pavojingu smūgiu, po D.Alveso perdavimo, atsakė Seydou Keita, tačiau ir jam pritrūko tikslumo. Kiek vėliau tas pats D.Alvesas pabandė laimę, tačiau gynėjo smūgis buvo netikslus.

Dar blogesnėje situacijoje "Atletico" atsidūrė 56 minutę - už pražangą baudos aikštelėje prieš Lioneli Messi buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau Johnas Heitinga prieš save išvydo dar ir raudoną kortelę.

68 minutę šeimininkams pavyko vis dėlto rezultatą sušvelninti - po Simao pakelto kampinio, gynėjas Tomašas Ujfaluįi pelnė įvartį.

80 minutę L.Messi dar kartą sužaidė puikiai - išmaudęs net kelis varžovų gynėjų smūgiavo į vartus, tačiau nuo įvarčio "Atletico" išgelbėjo tik skersinis.

Vis tik jau netrukus puolėjas pelnė savo trečiajį įvartį - po puikaus Andreso Iniestos perdavimo, argentinietis pasiekė savo 'hat-tricką'.

Šeimininkai dar atsakė pavojingu Simao šūviu, tačiau galutinio rezultato tai nepakeitė ir "Barcelona" laimėjo pirmajį mačą 3-1. Kitas komandų susitikimas bus žaidžiamas Barselonoje.