Ispanijoje - sunki "Valencia" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiamos ketverios 31-tojo turo rungtynės, tuo tarpu dar vienas mačas baigsis kiek vėliau Lietuvos laiku.

Nelengvą, tačiau labai svarbią pergalę iškovojo "Valencia" klubas, kuris namuose 3-1 įveikė "Sevilla" ekipą.

Pirmasis įvartis krito jau 9 mačo minutę, kai po kampinio smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Julienas Escude. Netrukus pasižymėti galėjo ir šeimininkai, tačiau Davido Silvos bandymą atrėmė vartininkas Andresas Palopas.

20 minutę pavojingą ataką vėlgi sukūrė svečiai, bet puolėjas Frederickas Kanoute nesuspėjo prie kamuolio. Kėliniui artėjant prie pabaigos "Sevilla" sukūrė dar kelias pavojingas atakas, tačiau užtikrintai žaidė "Valencia" vartininkas Cesaras Sanchezas.

Vis tik kėlinio pabaiga kur kas geriau susiklostė šeimininkams, mat 44 minutę raudoną kortelę, už grubią pražangą, prieš save išvydo Adriano Correira, o jau po kelių minučių Matos uždirbtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Davidas Villa.

Po pertraukos 'Valencia" kūrė vieną pavojingą ataką po kitos - 60 minutę D.Villos bandymą atrėmė A.Palopas, po kelių minučių tas pats D.Villa pataikė į virpsta, o dar kiek vėliau Matos smūgį taip pat atrėmė svečių vartininkas.

Pagaliau pelnyti dar vieną įvartį "Valencia" pavyko 83 minutę - Fernando Navarro baudos aikštelėje sužaidžia ranka ir 11 metrų baudinį sėkmingai realizuoja Mata.

Po kelių minučių iš aikštės buvo išvytas "Sevilla" strategas Manuelis Jimenezas, kuris nevaldė aistrų. Na, o paskutinį tašką mače padėjo tikslus Pablo Hernandezo smūgis jau per pridėtinį laiką.

"Valencia" 3 - 1 "Sevilla"
9' [0 - 1] Julien Escude
45' [1 - 1] David Villa (iš 11 metrų baudinio)
83' [2 - 1] Juan Mata (iš 11 metrų baudinio)
90' [3 - 1] Pablo Hernandez

44' iš aikštės pašalintas Adriano Correira ("Sevilla")

"Almeria" 2 - 1 Pamplonos "Osasuna"
71' [1 - 0] Alvaro Negredo
84' [1 - 1] Walter Pandiani
90' [2 - 1] Alvaro Negredo

Barselonos "Espanyol" 1 - 0 Santandero "Racing"
57' [1 - 0] Ivan Alonso

"Valladolid" 0 - 0 "Villarreal"

63' iš aikštės išvytas Bea ("Valladolid")
65' Giuseppe Rossi ("Villarreal") nerealizavo 11 metrų baudinio

Sevilijos "Real Betis" 2 - 0 Chichono "Sporting"
7' [1 - 0] Achille Emana
71' [2 - 0] Achille Emana

76' iš aikštės pašalintas Ivan Cuellar ("Sporting")
79' iš aikštės pašalintas Arturo Arzu ("Real Betis")