Ispanijoje - "Real" nesėkmė bei "Barcelona" klubo pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienio vakarą Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiamos dvejos XIII turo rungtynės.

Dar vieną nesėkmę patyrė šalies čempionas Madrido "Real" klubas, šįsyk jis išvykoje 1-3 pralaimėjo "Getafe" ekipai.

Ilgai laukti pirmojo įvarčio nereikėjo, mat jau 3 minutę po puikaus Jaimes Gavilano perdavimo iš krašto, Juanas Albinas galva pelnė įvartį. Vos po dviejų minučių "Getafe" žaidėjas Estebanas Granero buvo tempiamas už marškinėlių baudos aikštelėje, tačiau mačo teisėjas Ikero Casillaso pražangos toje situacijoje neįžvelgė ir 11 baudinys skirtas nebuvo.

Po dešimties minučių "Real" galėjo išlyginti rezultatą, tačiau puikiu Roystono Drenthes perdavimu nepasinaudojo Raulis. Jo smūgį atlaikė "Getafe" vartinininkas Roberto Abbondanzieri.

16 minutę svečių bėdos nesibaigė, nes traumą gavo Wesley Sneijderis, kuris iš aikštės buvo išneštas tik su neštuvais. Vis tik netrukus "Real" turėjo dar vieną neblogą šansą pelnyti įvartį, bet Marcelo smūgis praskriejo šalia vartų.

37 minutę "Real" turėjo dar vieną šansą, tačiau Fernando Gago smūgis 'iš eigos' praskriejo virš "Getafe" ekipos skersinio. Netrukus šeiminininkai ėmė reikalauti dar vieno 11 metrų baudinio, tačiau teisėjas ir situacijoje, kai Sergio Ramosas pargriovė Roberto Soldado, baudinio neįžvelgė

Vos prasidėjus antram kėliniui, krito ir antrasis įvartis - tas pats J.Albinas pasinaudojo F.Gago klaida, pabėgo nuo varžovų ir iš arti nuginklavo I.Casillasą. Vis dėlto "Real" nebuvo linkę pasiduoti ir jau netrukus po Guti perdavimo, įvartį pelnė Javieras Saviola. Rezultatas tapo 2-1 šeiminininkų naudai.

Kiek vėliau J.Albinas galėjo pelnyti ir dar vieną įvartį, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo I.Casillasas. 63 minutę "Getafe" turėjo dar vieną šansą, tačiau Genuso Polanssi smūgis atsitrenkė į virpstą, paskui kamuolį sugriebė "Real" vartų sargas.

Svečiai metė visas pajėgas į puolimą, tad jų gynyba darėsi vis silpnesnė. Būtent tuo, "Getafe" ir pavyko pasinaudoti 81 minutę - pabėgęs J.Albinas, pamatė įkertantį į baudos aikštelę Uche, kuris šaltakraujiškai pelnė įvartį.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir "Getafe" iškovojo pergalę, kuri leido jai pakilti į 9 vietą turnyrinėje lentelėje.

Puikią pergalę taip pat iškovojo "Barcelona" klubas. Katalonai išvykoje 0-3 įveikė "Sevilla". Nugalėtojų gretose dubliu pasižymėjo Lionelis Messi, dar vieną tikslų smūgį pridėjo Samuelis Eto'o.

Madrido "Getafe" 3 - 1 Madrido "Real"
3' [1 - 0] Juan Albin
47' [2 - 0] Juan Albin
54' [2 - 1] Javier Saviola
81' [3 - 1] Ikechukwu Uche

"Sevilla" 0 - 3 "Barcelona"
20' [0 - 1] Samuel Eto'o
79' [0 - 2] Lionel Messi
90' [0 - 3] Lionel Messi

85' iš aikštės išvytas Luis Fabiano ("Sevilla')