Ispanijoje - lyderių pergalės © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį vyko šešerios XXVI turo rungtynės.

Pergalę rezultatu 3-0 iškovojo "Barcelona", namuose įveikusi "Valencia". Šeimininkams pirmasis mačo kėlinys klostėsi gana sunkiai, bet nei jiems, nei svečiams pasižymėti įvarčiu nepavyko.

56 minutę galiausiai katalonai buvo priekyje, kai suklaidinęs net tris varžovus Lionelis Messi nuginklavo "Valencia" vartininką Cesarą.

Svečiai turėjo puikią progą pusiausvyrą atsatyti, bet Nikola Žigičius iššokęs vienas prieš Victorą Valdesą nesugebėjo jo nuginkluoti.

"Barcelona" kontroliavo žaidimą ir savo persvarą įrodė pelnydama dar du įvarčius. 81 minutę L.Messi pelnė antrąjį savo įvartį, o dar po dviejų minučių argentinietis atliko ir "hatt-tricką".

Taip pat tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Madrido "Real", kuris išvykoje 4-1 pranoko "Valladolid". Svečiai pirmajame kėlinyje dusyk siuntė kamuolį į šeimininkų vartų tinklą.

Iš pradžių 28 minutę tiksliu baudos smūgiu pasižymėjo Cristiano Ronaldo, o kiek vėliau po Rafaelio van der Vaarto atlikto baudos smūgio įvartį pelnė ir Gonzalo Higuainas.

Puolėjas G.Higuainas 52 minutę pasižymėjo dar kartą, šįsyk pasinaudojes tiksliu C.Ronaldo perdavimu, ir iššokęs vienas prieš šeimininkų vartininką.

Tiesa, netrukus "Valladolid" rezultatą sušvelnino, mat įvartį į savus vartus įsimušė "Real" gynėjas Raulis Albiolis. Nepaisant to, svečiai jau netrukus atsakė dar vienu argentiniečio G.Higuaino įvarčiu.

"Real" pergalingą rezultatą išlaikė iki pat mačo pabaigos ir šventė pergalę, po kurios Ispanijoje vėl įsivyravo dvivaldystė.

Valladolid" 1 - 4 Madrido "Real"
28' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
45' [0 - 2] Gonzalo Higuain
52' [0 - 3] Gonzalo Higuain
58' [1 - 3] Raul Albiol (į savus vartus)
65' [1 - 4] Gonzalo Higuain

"Barcelona" 3 - 0 "Valencia"
56' [1 - 0] Lionel Messi
81' [2 - 0] Lionel Messi
83' [3 - 0] Lionel Messi

69' iš aikštės pašalintas Maduro ("Valencia")

"Almeria" 1 - 0 "Malaga"
56' [1 - 0] Fernando Soriano

Santandero "Racing" 0 - 0 "Zaragoza"

"Tenerife" 4 - 1 Barselonos "Espanyol"
21' [1 - 0] Perez Richi
50' [2 - 0] Juan Francisco Nino
70' [2 - 1] Joan Verdu
82' [3 - 1] Alejandro Alfaro
90' [4 - 1] Juan Francisco Nino

"Villarreal" 2 - 0 "Xerez"
32' [1 - 0] Joseba Llorente
90' [2 - 0] Damian Escudero