Ispanijoje - "Barcelona" prarado du taškus © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienį vyko trejos XVI turo rungtynės.

Dabartiniai čempionai "Barcelona" klubo futbolininkai namuose priėmė "Villarreal" ekipą. Mačas baigėsi taikiai 1-1. Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kai po Thierry Henry perdavimo pasižymėjo jaunasis Pedro Rodriguezas.

Jau netrukus svečiai galėjo rezultatą išlyginti, bet Nilmaro smūgį atlaikė Victoras Valdesas. Smūgiu atsakė ir "Barca", tačiau Zlatano Ibrahimovičiaus smūgis praskriejo virš "Villarreal" ekipos vartų.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui svečiai rezultatą išlygino - pasižymėjo Fusteris. "Barcelona" nuo to laiko vis bandė pelnyti dar vieną įvartį, tačiau to padaryti vis nepavykdavo.

81-ąją minutę pavojingai smūgiavo Z.Ibrahimovičius, tačiau ir tąsyk švedo smūgis buvo netikslus. Netrukus svečiai galėjo apstulbinti šeimininkus, kai Giuseppe Rossi smūgiavo į "Barcos" vartus, bet įvarčio vis dėlto pelnyti nepavyko.

Per likusį laiką nei vienai iš komandų daugiau pasižymėti nepavyko bei finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias.

Sunkią pergalę iškovojo "Valencia" ekipa, namuose 1-0 palaužusi Barselonos "Espanyol". Vienintelį mačo įvartį Nikola Žigičius pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką.

Paskutinėminus minutėmis tris taškus iškovojo ir Madrido "Atletico" ekipa, namuose tik dėka 90-ąją minutę pelnyto Antonio Lopezo įvarčio 2-1 palaužusi "Sevilla" pasipriešinimą.

"Barcelona" 1 - 1 "Villarreal"
7' [1 - 0] Pedro Rodriguez
51' [1 - 1] Fuster

"Valencia" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"
90' [1 - 0] Nikola Zigic

Madrido "Atletico" 2 - 1 "Sevilla"
44' [0 - 1] Renato
48' [1 - 1] Ivan Dragutinovic (į savus vartus)
90' [2 - 1] Antonio Lopez

88' iš aikštės pašalintas Duscher ("Sevilla")