"Interą" papildė būrys naujokų © Eurofootball.lt
Kaip paaiškėjo per antradienio A Lygos dvikovą su Marijampolės "Sūduva", Visagino "%c00327" prieš užsidarant perėjimų langui pasipildė būriu naujokų. Lietuvos čempionato autsaiderį papildė trys gruzinai, ukrainietis ir lietuvis.

Pagal nuomos sutartį iš "Šiaulių" į Visagino klubą perėjo saugai 22-ių %p04268 ir 23-ių ukrainietis %p05147. Lietuvis šiame sezone "Šiaulių" gretose vieną kartą pasirodė startinėje sudėtyje, o dar keturis kartus į aikštę išbėgo po keitimo. Tuo tarpu anksčiau buvo skelbta, kad ukrainietis, šiemet A Lygoje per 15 rungtynių pelnęs vieną įvartį, buvo atleistas iš Šiaulių ekipos.

Visagino ekipą taip pat papildė trys gruzinai - du saugai ir puolėjas. 26-erių Besikas Čigladze (%p03695) nėra svetimas Lietuvos futbolo mėgėjams, kadangi anksčiau rungtyniavo Marijampolės "Sūduvoje", kurioje 2006 metais aikštėje pasirodė 23 kartus. Kitas saugas 25-erių %p05356 kartu su B.Čigladze anksčiau yra rungtyniavęs Armėnijoje, Jerevano "Benants" klube.

Tuo tarpu patyręs puolėjas 29-erių %p05357 pastaruosius septynis sezonus rungtyniavo Baltarusijoje, Minsko "Torpedo", Novopolocko "Naftan" ir "Smorgon" klubuose. Neoficialios statistikos duomenimis, gruzinas per savo karjerą sužaidė daugiau nei 200 oficialių rungtynių, per kurias įmušė 42 įvarčius.

Visi penki žaidėjai jau debiutavo naujojo klubo gretose 2-3 pralaimėtoje dvikovoje su Marijampolės "Sūduva": G.Purtseladze, A.Zabara ir S.Kakabadze žaidė visas rungtynes, B.Čigladze rungtyniavo tik pirmąjį kėlinį, o P.Olišauskas aikštėje pasirodė 63 minutę.

Kiek anksčiau "Interą", kuris artimiausiu metu turėtų pradėti namų rungtynes žaisti Visagine, papildė baltarusis Aleksandras Osipovičius (%p03845), anksčiau rungtyniavęs Vilniaus "Žalgiryje" ir Marijampolės "Sūduvoje".