"Inter" nugalėjo "Sampdoria" ir artėja prie lyderio (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos aštuonerios rungtynės.

Šešiais taškais aukščiau iškritimo zonos atsidūrė "Catania" klubas, atkaklioje dvikovoje 2-1 įveikęs "Genoa".

Pažymėtina, jog šiame mače buvo parodytos net trys raudonos kortelės.

Antonio Floro Floresas 20 minutę išvedė svečius į priekį, bet Maxi Lopezas ir Gonzalo Bergessio persvėrė santykį antrojo kėlinio pradžioje.

Netrukus iš aikštės už pražangą ties baudos aikštelės linija buvo pašalintas Genujos ekipos gynėjas Domenico Criscito, o netrukus paskui jį pasekė su teisėju atkakliai ginčijęsis Antonio Floro Floresas ir treneris Davide'as Ballardini.

Nepaisant to, 75 minutę "Genoa" galėjo išlyginti santykį - Blazejis Augustynas buvo išvytas iš aikštės abejotiname epizode užfiksavus pražangą, bet Miguelio Veloso smūgiuotą 11 metrų baudinį atrėmė vartininkas Mariano Andujaras.

Genujos "Sampdoria" 0 - 2 Milano "Inter"
73' [0 - 1] W.Sneijder
90' [0 - 2] S.Eto'o

"Roma" 2 - 2 "Parma"
19' [1 - 0] F.Totti (iš 11 m. baudinio)
36' [2 - 0] Juan
74' [2 - 1] Amauri
79' [2 - 2] Amauri

80' iš aikštės pašalintas M.Paci ("Parma")

"Bari" 1 - 1 "Fiorentina"
21' [0 - 1] A.Gillardino
87' [1 - 1] A.Ghezzal

"Bresia" 2 - 2 "Lecce"
17' [1 - 0] A.Caracciolo
18' [2 - 0] D.Zoboli
31' [2 - 1] D.Corvia
70' [2 - 2] G.Munari

"Cagliari" 1 - 0 Romos "Lazio"
40' [1 - 0] G.Dias (į savus vartus)

"Cesena" 1 - 0 Veronos "Chievo"
89' [1 - 0] L.Jimenez (iš 11 m. baudinio)

"Palermo" 0 - 7 "Udinese"
10' [0 - 1] A.Di Natale
19' [0 - 2] A.Sanchez
28' [0 - 3] A.Sanchez
41' [0 - 4] A.Di Natale
42' [0 - 5] A.Sanchez
48' [0 - 6] A.Sanchez
60' [0 - 7] A.Di Natale (iš 11 m. baudinio)

40' iš aikštės pašalintas A.Bacinovic ("Palermo")
60' iš aikštės pašalintas M.Darmian ("Palermo")

"Catania" 2 - 1 "Genoa"
20' [0 - 1] A.F.Flores
52' [1 - 1] M.Lopez
56' [2 - 1] G.Bergessio

68' iš aikštės pašalintas D.Criscito ("Genoa")
71' iš aikštės pašalintas A.F.Flores ("Genoa")
76' iš aikštės pašalintas B.Augustyn ("Catania")
77' M.Veloso ("Genoa") nerealizavo 11 metrų baudinio