"Inter" dar labiau atitrūko nuo varžovų © Eurofootball.lt
Sekmadienį aukščiausioje Italijos lygoje įvyko likusios 16 turo rungtynės. „Inter“ pasinaudojo „Roma“ lygiosiomis ir dar labiau atitrūko lentelės viršuje. „Fiorentina“ kovingose rungtynėse iškovojo lygiąsias, o „Palermo“ naujasis treneris vėl galėjo džiaugtis pergale.

Milano „Inter“ ekipa iškovojo eilinę pergalę čempionate, išvykoje 2-0 įveikę „Cagliari“ ekipą, nors Milano klubo pasirodymas ir nebuvo įspudingiausias šį sezoną.

Pirmojo įvarčio teko laukti iki 57 minutės. Savo puikius sugebėjimus pademonstravo „Inter“ puolėjas Julio Cruzas. Argentinietis gavo kamuolį iš komandos draugo Davido Suazo būdamas šalia baudos aikštelės ir kuomet varžovai tikėjosi Julio Cruzo perdavimo lasivam buvusiam komandos draugui Hernanui Crespo, argentinietis netikėtai paleido taiklų šūvį į apatinį vartų kampą.

Kas taps rungtynių nugalėtoju galutinai tapo aišku 79 minutę. Prie „Cagliari“ vartų buvo pakeltas kampinis ir šeimininkų vartininkas vos sugebėjo atmušti Ivano Cordobos smūgiuotą kamuolį, tačiau šis atsidūrė pas Davidą Suazo, kuris pelnė antrajį savo klubo įvartį. Tačiau hondūrietis nešventė įvarčio, taip parodydamas savo meilę „Cagliari“ klubui, kurį jis paliko šią vasarą.

Tuo tarpu „Sampdoria“ emocingose namų rungtynėse sužaidė lygiosiomis 2-2 su „Fiorentina“ ekipa.

Šeimininkai išsiveržė į priekį 18 minutę. Atsarginis „Fiorentina“ vartininkas Cristiano Lupatelli grubiai suklydo bandydamas išmušti Antonio Cassano skersuotą kamuolį ir tuo pasinaudojęs Daniele Gastaldello pelnė įvartį. Šeimininkų persvara išsilaikė iki 39 minutės, kuomet Riccardo Montolivo permetė kamuolį per varžovų ginybą ir Adrianas Mutu taikliai smūgiavo dar ant žemės nenusileidusį kamuolį į vartus.

Po įvarčio Antonio Cassano už ginčą su teisėju gavo geltoną kortelę ir italas apsipylė ašaromis kadangi tai reiškė, kad jis praleis sekančias rungtynes su buvusia jo ekipa „Roma“. Baigiantis pirmajam kėliniui, žaidėjas dar kartą įsivėlė į ginčą su teisėju ir jo veidu dar kartą pradėjo tekėti ašaros.

57 minutę „Fiorentina“ jau buvo priekyje. Šeimininkų ginyba tesugebėjo išmušti kamuolį nuo vartų iki baudos aikštelės prieigų ir ten stovėjęs Marco Donadel taikliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą. Taičiau už dvylikos minučių Antonio Cassano smūgiu galva sugebėjo išlyginti rezultatą.