Ilgai lauktas Mančesterio miesto derbis baigėsi be įvarčių (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje trečiadienį sužaistos aštuonerios rungtynės.

Didžiulio ažiotažo sulaukęs pirmasis šio sezono Mančesterio miesto derbis "City of Manchester" stadione baigėsi be įvarčių 0-0.

Abi komandos patikimai gynėsi ir atrodė, jog yra patenkintos pasidalindamos po tašką.

"Man City" arčiausiai tikslo buvo prieš pertrauką, kai tolimą Carloso Tevezo smūgį atrėmė vartininkas Edwinas van der Saras. Svečiai galėjo įsiveržti į priekį po akrobatiško Dimitaro Berbatovo bandymo, tačiau nei viena vienuolikė nenusipelnė pergalės.

Po savaitgalio pralaimėjimo "Liverpool" atsitiesė lyderis Londono "Chelsea", miesto derbyje namie minimaliu rezultatu 1-0 palaužęs "Fulham".

Vienintelį įvartį stipriu smūgiu galva 30 minutę pelnė Michaelis Essienas, kuris vėliau buvo išvytas iš aikštės už grubią pražangą prieš Clintą Dempsey.

'Mėlynieji' dominavo šiame mače, tačiau nesugebėjo įtvirtinti savo pranašumo ir turėjo dvikovos pabaigoje atlaikyti "Fulham" spaudimą.

Ketvirtos pergalės iš eilės lygoje nesugebėjo iškovoti "Liverpool" klubas, išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis su iškritimo zonoje esančia "Wigan" ekipa.

Svečiai įsiveržė į priekį 7 minutę, kai įspūdingą įvartį pelnė puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Fernando Torresas, bet tuoj po pertraukos pusiausvyrą atstatė Hugo Rodallega, pirmasis prišokęs prie ne itin sėkmingai vartininko Pepe Reinos atmušto kamuolio.

Antrajame kėlinyje "Wigan" turėjo daugiau progų pasižymėti, tačiau bene arčiausiai tikslo buvo "Liverpool" kapitonas Stevenas Gerrardas, sudrebinęs vartų skersinį.

Birmingemo "Aston Villa" 3 - 2 "Blackpool"
28' [1 - 0] S.Downing
45' [1 - 1] M.Harewood
60' [2 - 1] N.Delfouneso
87' [2 - 2] D.Campbell
89' [3 - 2] J.Collins

Londono "Chelsea" 1 - 0 Londono "Fulham"
30' [1 - 0] M.Essien

90' iš aikštės pašalintas M.Essien ("Chelsea")

"Newcastle" 1 - 2 "Blackburn"
3' [0 - 1] M.G.Pedersen
47' [1 - 1] A.Carroll
82' [1 - 2] J.Roberts

Londono "West Ham" 2 - 2 "West Bromwich"
38' [0 - 1] P.Odemwingie (iš 11 m.)
43' [1 - 1] S.Parker
50' [2 - 1] F.Piquionne (iš 11 m.)
71' [2 - 2] P.Ibanez

"Wigan" 1 - 1 "Liverpool"
7' [0 - 1] F.Torres
52' [1 - 1] H.Rodallega

"Wolves" 0 - 2 Londono "Arsenal"
1' [0 - 1] M.Chamakh
90' [0 - 2] M.Chamakh

Liverpulio "Everton" 1 - 1 "Bolton"
79' [0 - 1] I.Klasnic
90' [1 - 1] J.Beckford

87' iš aikštės pašalintas M.Fellaini ("Everton")

"Man City" 0 - 0 "Man Utd"