Herojais tapę D. De Gea ir J. Lingardas padovanojo „Man Utd“ ekipai pergalę © REUTERS nuotr.

5-ojo „Premier“ lygos turo rungtynės tarp „West Ham United“ ir „Manchester United“ buvo labai dramatiškos.

Rungtynių gale įvartį įmušęs Jesse Lingardas bei 11 m baudinį atlaikęs Davidas De Gea tapo rungtynių herojais, kurie nulėmė „Man Utd“ ekipos pergalę. Svečiuose MU triumfavo 2:1 rezultatu.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „raudonieji velniai“ atrodė gan vangiai iki įmušto „West Ham“ įvarčio. Po Saido Benhramos įvarčio svečiai atsigavo ir 35-ąją minutę įvarčiu atsakė Cristiano Ronaldo.

Antrasis kėlinys buvo ganėtinai apylygus, tačiau į Londono olimpinį stadioną grįžęs J. Lingardas išplėšė pergalę savo komandai su nuostabiu smūgiu.

Tačiau rezultatas galėjo pasikeisti per pridėtinį rungtynių laiką. Jo metu buvo paskirtas 11 m baudinys į „Man Utd“ vartus po Luke'o Shaw žaidimo ranka.

Specialiai dėl šio teisėjo sprendimo į aikštę įleistas „plaktukų“ kapitonas Markas Noble'as stojo mušti 11 m baudinio, tačiau jį atlaikė „raudonųjų velnių“ vartininkas D. De Gea ir tapo vienu iš mačo herojų.

Šiame mače Jesse Lingardas, galima sakyti, atpirko visas savo nuodėmes prieš „raudonųjų velnių“ fanus, kurias pasidarė mače su „Young Boys“ klubu Čempionų lygoje. Ten puolėjas atidavė perdavimą svetimam žaidėjui po kurio Šveicarijos čempionai pasižymėjo ir taip „Man Utd“ patyrė pralaimėjimą vidury savaitės Šveicarijoje.

Kitame mače „Brighton“ namuose 2:1 įveikė „Leicester City“ ekipą, kuri po 5 turų turi tik 6 taškus.