"Hearts" Škotijos lygos taurėje laimėjo po pratęsimo © Eurofootball.lt
Antradienį vyko ketverios Škotijos Lygos Taurės (CIS Insurance Cup) trečiojo etapo rungtynės, kuriose užfiksuotos Edinburgo "Hearts" lygiosios ir vienas "Premier" lygos klubo pralaimėjimas.

"Hearts" namuose susitiko su šiemet į antrąjį pagal pajėgumą Škotijos divizioną nukritusiu "Dunfermline" klubu ir pirmavo, kai po Kęstučio Ivaškevičiaus perdavimo Callumo Ellioto uždirbtą 11 metrų baudinį 34 minutę realizavo Christianas Nade.

Tačiau namuose žaidę Edinburgo ekipos futbolininkai nepasinaudojo progomis ir likus šešioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos rezultatą smūgiu galva išlygino buvęs "Hearts" žaidėjas Stephenas Simmonsas.

Vis tik per pratęsimą "Hearts" įrodė savo persvarą per penkias minutes įmušė tris kartus ir laimėjo 4-1. Kartą po Tomo Kančelskio perdavimo smūgiu galva pasižymėjo kapitonas Christophe‘as Berra, du įvarčius pelnė C.Elliotas.

Nugalėtojų gretose visas rungtynes žaidė T.Kančelskis, K.Ivaškevičių 64 minutę pakeitė Audrius Kšanavičius, Andrius Velička žaidė nuo 76 minutės, o Eduardas Kurskis ir Marius Žaliūkas liko tarp atsarginių.

Netikėtumas užfiksuotas mače tarp "Hamilton" ir "Kilmarnock" – pergalę prieš "Premier" lygos "Kilmarnock" rezultatu 2-0 iškovojo namuose žaidę pirmosios lygos "Hamilton" futbolininkai.

Kitose rungtynėse "Inverness" įtikinamai 3-0 privertė pasiduoti "Gretna", o "Falkirk" namuose 0-1 nusileido "Dundee Utd" ekipai. Dar ketverios trečiojo etapo rungtynės bus sužaistos trečiadienį.